Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .


#1 2009-05-22 12:34:54

ProVocator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 14
Punktów :   

I liga polska - sezon 2008/2009

I liga polska - sezon 2008/2009

Offline

 

#2 2009-05-22 12:35:00

ProVocator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: I liga polska - sezon 2008/2009

Zagłębie Lubin - Korona Kielce 1 1.70

Dziś na nowoczesnym stadionie Dialog Arena może dojść do historycznego zdarzenia. Już dziś piłkarze Zagłębia mają szanse przypieczętować awans do ekstraklasy. Do tego oczywiście są potrzebne tego dnia trzy punkty. Spotkanie to ma jednak również dla Korony duże znaczenie, może to być dla nich mecz ostatniej szansy by dostać się do czołówki 1 ligi i powalczyć o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w polsce. W ekipie gości ostatnio miała miejsce zmiana trenera, jakoś nie przekonuje mnie to posunięcie zarządu z Kielc, co chcą tym osiągnąć tego nie wiem. Moim zdaniem na trzy kolejki przed końcem nie powinni podejmować takiej decyzji. Może uważają że wpłynie to motywująco na zespół, ja jednak nie podzielam tego zdania. W Koronie zabraknie na boisku kontuzjowanych Pawła Sobolewskiego, Roberta Bednarka i Kamila Kuzery.
Co ciekawe trzy lata temu w ekipie z Kielc grał dziś gwiazdor Zagłębia Ilijan Micański który jednak nie przypadł do gustu trenerowi Wieczorkowi. W tym meczu będzie miał on okazje polepszyć swój dorobek strzelonych bramek, jak dotychczas ma on ich na swoim koncie 22. I udowodnienia że tamten trener mylił się co do jego osoby. Może nie ma tu aspektów które wyraźnie przemawiają za tym że to gracze z Lubina dziś wygrają to spotkanie, ja jednak mimo wszystko stawiam na nich i myślę że obiekt Dialog Arena będzie wypełniony do ostatniego miejsca i kibice swoim głośnym dopingiem który z pewnością nosi się po stadionie, po prowadzą swoich piłkarzy do tego by już w następnym sezonie znależli się w ekstraklasie.

Offline

 

#3 2009-05-23 11:29:12

ROY

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 36
Punktów :   

Re: I liga polska - sezon 2008/2009

Spotkanie: Flota Świnoujście - Motor Lublin
Typ: 1
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet-At-Home

Analiza:
Po wczorajszej przegranej Korony Kielce rozbudziły się na dobre apetyty graczy Floty na miejsce barażowe o wejście do Ekstraklasy. Do trzeciego miejsca gracze ze Świnoujścia tracą trzy punkty, a do zakończenia rozgrywek pozostały dla nich jeszcze trzy mecze. Przed beniaminkiem z Pomorza otworzyła się dość nieoczekiwanie szansa powtórzenia wyczynu zespołu z Hoffenheim, który tylko po jednym sezonie w 2 Bundeslidze awansował do najwyższej fazy rozgrywkowej.
Zespół z Lublina zajmuje obecnie 14, barażowe miejsce. Warto wspomnieć, że Motor ostatni raz wygrał na wyjeździe osiem kolejek temu z fatalnie spisującą się wtedy Kmitą Zabierzów (był to jeden z ich ostatnich meczy w 1. lidze).
Natomiast Świnoujście jest od pięciu spotkań niepokonane na swoim maleńkim stadionie. Nie dał rady nawet Widzew Łódź, który zaledwie bezbramkowo zremisował.
Wg mnie stuprocentowo pewny typ na jutro.

Offline

 

#4 2009-05-23 23:25:18

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: I liga polska - sezon 2008/2009

Spotkanie: Widzew Łódź - Znicz Pruszków
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: bwin
Analiza: Widzew w swojej historii miał okazję cztery razy świętować awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wtedy promocję do ekstraklasy udało się przypieczętować na dwie kolejki przed końcem sezonu. Widzewiacy pragną piątego awansu już jutro. Trzeba przynajmniej zremisować w meczu ze Zniczem Pruszków. Widzew jest w bardzo dobrej formie i jutro napewno postara się wygrać aby mieć zapewniony awans do ekstraklasy. Znicz Pruszków jest na pozycji spadkowej i w ostatnich 5 meczach zdobył tylko 1 punkt. Myślę, że Widzew bez problemu wygra 2:0

Offline

 

#5 2009-05-24 13:31:39

Pietaszek89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: I liga polska - sezon 2008/2009

Dziś następna kolejka spotkań w 1 lidze. Mecze zapowiadają się ciekawie. Dolcan Ząbki podejmie Wisłę Płock. W tym meczu stawiałbym czysty X. Ewentualnie x2 gdyż nie sądzę, że Wisła przegra ten mecz, choć ostatnie ich wyniki może tego nie pokazują.
Kolejny mecz to Flota Świnoujście z 2 ligową Odrą Opole. Gospodarze powinni spokojnie wygrać ten mecz. Ostatnio Flota wygrała na ciężkim terenie w Płocku co było dla mnie troszkę niespodzianką. Następnie o godzinie 17.00 GKP podejmie Znicza Pruszków. Znicz tak jakby już odpuszczał walkę o awans do Ekstraklasy, co Gorzowianie mogą spokojnie wykorzystać. Jednak najlepszym rozwiązaniem jak dla mnie jest typ over 2,5 w tym meczu. GKP od początku ma zagrać 3 napastnikami prez co może być tu ciekawie. I nawet zwycięstwo gospodarzy mnie za bardzo tu nie zaskoczy. Górnik Łęczna podejmie rywali z Katowic. Górnik zapewnil już sobie utrzymanie w 1 lidze. Natomiast goście ciąglę zmuszeni są walczyć o to. Mecz niewiadoma. Odpuściłbym. Ostatni mecz rozegrany o godz. 17.00 to spotkanie na które napewno się wybiorę. Stalówka podejmie GKS Jastrzębie. Nie było wiadomo czy mecz ten się wogóle odbędzie. Jednak GKS ma przyjechać do STW w najmocniejszym składzie. Co zapowiada ciekawy i bardzo wyrównany mecz. STAL od kilku kolejek gra strasznie cieniutko. Widziałem również ostatnio Jastrzębian w meczu z Widzewem, który został przez nich ewidentnie odpuszczony. Ale nie będę tego komentował. Stawiam tu na 1-0 dla STW. O godzinie 18.00 największy przegrany tego sezonu czyli Kielecka Korona podejmie Motor Lublin. Niby zdecydowanym faworytem tego meczu są Kielczanie, jednak niewiem czym to jets spowodowane, bo wg mnie to Motor w ostatnich meczach spisuje się dużo lepiej, choć wyniki moze na to nie wskazują. Lublinianie tracą punkty na własne życzenie. Przykładem może być mecz MOTOR-STAL, który mogłem obserwować. O godzinie 19.00 Zagłębie Lubin podejmie Wartę Poznań. W meczu tym stawiałbym na over 2.5 gdyż czuję, że padnie kilka bramek. Ostatni mecz to Widzew-Tur Turek. Meczów Widzewa nie komentuję... Powodzenia w typowaniu jutro pzdr

Offline

 

#6 2009-05-24 13:52:18

Bools

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 33
Punktów :   

Re: I liga polska - sezon 2008/2009

Spotkanie: Widzew Łódź - Znicz Pruszków
Typ: 1 (Handicap (0:1))
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet-at-home.com

Analiza:
Dzisiaj ostatni mecz 32. kolejki I ligi polskiej, w której zmierzy się liderujący Widzew Łódź (na razie wspólnie z Zagłębiem Lubin, lecz oni mają jeden mecz rozegrany więcej) z mającym jeszcze matematyczne szanse na awans Zniczem. Wczoraj Zagłębie zapewniło sobie awans do ekstraklasy za sprawą wygranej z Koroną we wczorajszym meczu oraz za sprawą walkoweru z Kmitą Zabierzów, który zostanie doliczony do tabeli rozgrywek za tydzień. Możemy zatem na dziś dzień liczyć dla Zagłębia 66 pkt. Aby Widzew samodzielnie objął fotel lidera dzisiaj musi przynajmniej zremisować. Ja liczę jednak na wygraną łodzian: w ostatnich 6 meczach zaliczyli 4 wygrane, 1 remis i pechową wpadkę z GKSem sprzed tygodnia. Pruszków dokładnie odwrotnie: ostatnie zwycięstwo zaliczyli 6 kolejek temu! Z pięciu ostatnich meczy wyciągneli tylko 1 pkt! Piłkarze Znicza są pewni utrzymania i to im na razie wystarczy w tym sezonie. Zapewne powalczyliby jeszcze o baraże, ale to miejsce jest raczej zarezerwowane dla graczy Podbeskidzia, którzy wczoraj zmiażdżyli Tur Turek aż 9:0. Obstawiam dzisiaj pewną wygraną Widzewa, szczególnie, że grają dzisiaj na swoim terenie, gdzie nie wygrali tylko 3 z 15 meczy.

Offline

 

#7 2009-05-24 14:12:50

El_Wariato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: I liga polska - sezon 2008/2009

Spotkanie: Widzew Łódź- Znicz Pruszków
Typ: Widzew Łódź -1.0
Kurs: 2.50
Bukmacher: expekt
Analiza:

Widzew już dzisiaj chce zapewnić sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, aby tak się stało muszą dzisiaj przynajmniej zremisować ze Zniczem, jednak nikt w Łodzi nie wyobraża sobie aby Widzew zagrał na remis. Wszyscy spodziewają się awansu po dobrym meczu i pewnie wygranym (jak w piątek uczynili to piłkarze Zagłębia Lubin wygrywając z Koroną 4:0). Wiadomo już, że na mecz ze Zniczem będziemy mieli komplet publiczności na stadionie więc nie wypada nic innego zrobić jak wygrać efektownie i zapewnić sobie awans.
Znicz ostatnio nie gra najlepiej doszło nawet do zmiany trenera Krzysztof Chrobak zastąpi Dariusza Kubickiego. Jeszcze niedawno Znicz walczył o miejsce dające awans obecnie 5 miejsce po wczorajszych spotkaniach i traci 4 punkty do Podbeskidzia. Znicz w 5 ostatnich ligowych spotkaniach zdobył jedynie 1 punkt! Nie jest to wynik który daje szansę walki o Ekstraklasę.
Widzew natomiast może nie gra jeszcze ładnie dla oka ale ich ostatnie spotkania mogły się podobać zwycięstwa 3:0 z Podbeskidziem, 3:0 z GKS Jastrzębie i 2:0 z Tur Turek jedyne czego zabrakło w tych spotkaniach Widzewiakom to skuteczności. W poprzedniej kolejce Widzew natomiast niespodziewanie przegrał w Jaworznie z GKS-em Katowice 2:3 ale mam nadzieje, że była to tylko wpadka przy pracy.
Dzisiaj spodziewam się, że Widzew po pewnym zwycięstwie zapewni sobie awans do Ekstraklasy.

Offline

 

#8 2009-05-24 20:10:50

Hajduk

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 8
Punktów :   

Re: I liga polska - sezon 2008/2009

Spotkanie: Widzew Lodz - Znicz Pruszkow
Typ:Widzew Lodz -1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Expekt
Analiza:

Bardzo wazny mecz dal obydwu ekip.Gospodarze jeżeli wygrają to obejmą prowadzenie w tabeli ligowej i zapewnią sobie awans do Ekstraklasy.Dla Znicza to również bardzo ważny mecz,jeżeli by wygrali to mogli by się zbliżyć do celu, dokonać rzeczy naprawde znakomitej,awansować do Ekstraklasy,a drużyna ta na początku ligi nie była nbrana pod uwagę do awansu.Jednak gdy przeanalizować na zimno tabele i siłe obu ekip to Znicz straszliwie odstaje od Widzewa.
Z pewnością mecz en będzie otwarty,bez żadnych przemysleń taktycznych,jak bronić sie czy coś w tym stylu.Obie ekipy walczyć będą o 3 punkty i dlatego dla Widzewa otworzy się łatwiejsza droga do bramki gości.Typuje zwycięstwo Widzewa z handicapem,gospodarze grają o wiele lepszy futbol,dużo podań, ładnych akcji,Znicz gra raczej prosty futbol,który odziwo przynosił zwyciestwa,jednak sądze ze na gospodarzy będzie to zdecydowanie za mało i dlatego myśle ze mój typ jest warty zagrania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cs4you.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl www.pazdziernik2008.pun.pl www.zabkowiceslaskie.pun.pl www.legends-of-shinobi.pun.pl