Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-23 11:27:30

ROY

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 36
Punktów :   

Brazylia 2009

Cruzeiro - Vitória


Wg mnie jedyny, możliwy scenariusz w tym meczu to bezsprzeczne zwycięstwo gospodarzy. Są oni ostatnio wg mnie w lepszej formie, i nie zmienia tego wyjazdowa porażka z Nautico, bo wpadka każdemu się może zdarzyć. Ostatnie 5 meczów to remis, 3 wygrane i porażka w ostatniej kolejce. Lepiej to wygląda jeśli chodzi o bilans u siebie. Ostanie 8 meczów to 8 wygranych. Generalnie Cruzeiro u siebie jest mega mocne, co obrazuje tegoroczny bilans u siebie, 13 wygranych i jeden remis. Aż 9 z tych 13 wygranych było różnicą, co najmniej 2 goli, a 6 co najmniej 3. Widać, że gra u siebie jest ich bardzo silnym atutem, niezależnie czy grają w Mineiro I, Serie A czy w Copa Libertadores. Teraz może trochę o ekipie gości. Ostatnio są w niezłej formie, ostatnie 5 meczów to 3 wygrane, remis i porażka. Jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe, to ostatnie 6 spotkań to po 3 wygrane i przegrane. Nie jest to więc jakoś szczególnie imponujący bilans, zwłaszcza, że Baiano 1 Div, w której występowali przed Serie A jest trochę słabszą ligą od Mineiro I. Tak więc należy trochę inaczej oceniać wygrane Cruzeiro i Vitorii. Podsumowując, typuję zdecydowane zwycięstwo ekipy gospodarzy.

Moje typy:
Cruzeiro 1.60 bet365
Cruzeiro -1 2.75 bet365
over 2.5 1.85 bet365 / Expekt



Goiás - Internacional


To mecz trudny do typowania. Lider spotyka się z 9 ekipą ligi (to akurat wiele nie mówi bo dopiero 2 kolejki, ale to tak dla formalności). Najtrudniejsze do przewidzenia jest, która drużyna dziś będzie miała dołek formy, bo obie ekipy ostatnio prezentują się bardzo dobrze. Goias ostatnie 5 spotkań to 4 remisy i wygrana, ale jeżeli popatrzymy na mecze u siebie to ostanie 3 spotkania to 2 remisy i wygrana, a wcześniej 11 zwycięstw z rzędu. Podobnie jak Cruzeiro są mocni u siebie, ale wg mnie nie na tyle, żeby dziś wygrać. Właśnie te 2 remisu u siebie w ostatnim czasie i 4 w ostatnich 5 meczach, oznaczają swoisty kryzys ekipy Goias. I wg mnie wykorzysta to Internacional, który ostatni mecz przegrał 19 lutego, a od tamtego spotkanie, fantastyczna forma, 22 spotkania, z czego 20 wygranych i 2 remisy. W ostatnich 5 meczach 4 wygrane i remis. Widać, że są mocni i że mają formę ostatnio. Jeżeli chodzi o wyjazdy to ostatnie 5 meczów to remis 3 wygrane i znów remis, czyli bardzo podobny bilans do 5 ostatnich spotkań gospodarzy u siebie. Podsumowując to wszystko co tu napisałem, uważam, że będzie to w miarę równy mecz, z nieznaczną przewagą gości, którą wykorzystają i udokumentują wygraniem tego spotkania.

Moje typy:
Internacional 3.25 bet365
under 2.5 2.00 Expekt / bet365
i bardziej ryzykowny:
Internacional wygra jedną bramką 5.00 bet365

Offline

 

#2 2009-05-23 23:27:45

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: Brazylia 2009

Popieram pierwszy typ usera  roy.
Dodam jeszcze tylko, że drużyna gości poważnie osłabiona, Paulo César Carpegiani nie będzie mógł skorzystać z takich graczy jak: Jackson, Nadson, Magal, Apodi, Leandro Domingues, Javier Reina oraz forward André Luis.

Offline

 

#3 2009-05-24 13:32:16

Pietaszek89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: Brazylia 2009

Wszyściuteńko weszło xDD
(no ten over Cruzeiro można pominąć )
mam nadzieję że ktoś skorzystał

Offline

 

#4 2009-05-28 13:33:39

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: Brazylia 2009

Cruzeiro - São Paulo
Cruzeiro -1
4.00
bet365
Brazylijski mecz w Copa Libertadores. Mecz, w którym moim zdaniem faworyt jest dość wyraźny i jest to oczywiście ekipa gospodarzy. Co prawda nie widać tego w historii spotkań między tymi ekipami, bo Cruzeiro ostatni mecz z São Paulo wygrało, uwaga, 23 maja pięć lat temu. Od tego czasu 4 remisy i 5 wygranych São Paulo. Ale wiadomo, że każda seria ma swój koniec i moim zdaniem dziś on nastąpi. Podstawą do takiego stwierdzenia jest chociażby forma obu zespołów. Cruzeiro w ostatnich 5 meczach 4 zwycięstwa i jedna, bardzo zaskakująca, porażka na wyjeździe z Nautico. Jeżeli chodzi o mecze tylko na własnym obiekcie to nie przegrali od 21 spotkań, wygrywając 20 z nich. Aktualnie 9 wygranych z rzędu, a 6 z nich co najmniej 2 golami. Po raz kolejny to napiszę, w kolejnej analizie, że Cruzeiro jest mega mocne u siebie. A São Paulo?? São Paulo ostatnio nie najlepiej. 7 ostatnich spotkań to 4 przegrane, 2 remisy i jedno zwycięstwo, oczywiście w meczu u siebie. Jeżeli chodzi o mecze wyjazdowe, to goście ostatnio po prostu kiepsko, 5 meczów to 3 porażki i 2 remisy. Wg mnie z taką dyspozycją nie mają czego szukać w meczu z Cruzeiro i uważam, że polegną i to dość solidnie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fifa09orange.pun.pl www.runepl.pun.pl www.dualcoma.pun.pl www.harrypotter.pun.pl www.rip-sq.pun.pl