Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .


#1 2009-05-24 01:36:21

waszczuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 32
Punktów :   

Wieści ze wszystkich lig siatkówki

O transferach słów kilka...

Skra Bełchatów

Do Skry przyszedł II trener Maciej Bartodziejski z Siatkarza Wieluń oraz jak już większość pewnie wie z ZAKSy przyszedł atakujący Jakub Novotny. Jeśli chodzi o odchodzących to wiecie na pewno, że odszedł trener Castellani by trenować reprezentację. Klubu szukają Jane Heikkinen oraz Paweł Maciejewicz. Natomiast Jakub Jarosz przeszedł do Częstochowy. Czy to koniec transferów mistrza Polski? To się okaże.

Resovia Rzeszów

Sovia pozyskała już 4 graczy. Są nimi Białorusin Aleh Akhrem z Iraklisu Saloniki (przyjmujący), Brazylijski rozgrywający Rafael Redwitz z Volley Forli, środkowy Wojciech Grzyb z Olsztyna i Mateusz Mika z Hejnał Kęty. Klubu szukają: Aleksandar Mitrović, Michał Kaczmarek, Piotr Łuka, Ihosvany Hernandez, chodź tymi dwoma ostatnimi interesuje się Jadar Radom. Z klubu odszedł już do Delecty Paweł Woicki, może to i dobrze, bo by musiał być II rozgrywającym.

Jastrzębski Węgiel

No tutaj narazie nic ciekawego się nie dzieje co do przybycia zawodników. Dopiero do klubu powrócili: Michał Kamiński z Gorzowa Wlkp. i Mateusz Gorzewski z Gwardii Wrocław. Ciekawiej z odejściami, bo z klubem pożegnali się już Robert Prygiel, który w przyszłym sezonie będzie grał w Jadarze oraz Wojciech Jurkiewicz, który reprezentować będzie barwy Delecty. Klubu szukają Rafa i Nico Freriks. Kilku zawodników jest w kręgu zainteresowań klubu ale czy coś dojdzie do skutku tego narazie nie wie nikt.

ZAKSA Kędzierzyn Koźle

Dopiero jeden transfer. Do klubu przyszedł Iurij Gladyr z Politechniki i jest to na pewno dobry ruch. Z klubu tak jak pisałem odszedł Jakub Novotny, co jest sporą stratą dla tej drużyny a klubu szuka Sławomir Szczygieł. Klub interesuje się wieloma zawodnikami i mam nadzieję, że dokonają jakiegoś jeszcze transferu.

AZS Częstochowa

Tutaj też. Dopiero jeden transfer o którym już pisałem (Kuba Jarosz). Dwóch zawodników opuściło już zespół i to dwóch ważnych zawodników. Do rosyjskiego Gazpromu Surgut przeszedł Zbigniew Bartman oraz do Siatkarza Wieluń - Andrzej Stelmach.

AZS Olsztyn

Tutaj kiepsko narazie. Nikt nie przyszedł, tylko odszedł. Tak jak pisałem odszedł Wojciech Grzyb, także klub opuścili Grzegorz Szymański, który będzie grał w Delekcie oraz Olli Kunnari, który przeszedł do Olympiacosu Pireus. Transfer Pawła Zagumnego to tylko kwestia czasu.

Delecta Bydgoszcz

Tutaj ciekawie zapowiada się zespół. Klub wzmocnili już Grzegorz Szymński, Wojtek Jurkiewicz, Wojciech Serafin, Paweł Woicki, Tomasz Wieczorek oraz II trener Marian Kardas. Z klubu odeszli Krzysztof Janczak (do Burzy Wrocław) oraz Marcin Nowak (do Siatkarza Wieluń). Ciekaw jestem czy to koniec transferów czy jeszcze czymś zarząd Bydgoskiego klubu nas zaskoczy.

AZS Politechnika Warszawska

Narazie nie potwierdzone infa ale na 85% możliwe. Do klubu mają przyjść Jan Król z Bielska-Białej, Dawid Gunia z Częstochowy oraz Dariusz Szulik z Trefla. Tak jak pisałem klub opuścił Gladyr, Karol Kłos wraca z wypożyczenia, Wiktor Położewicz i Karel Kvasnička szukają klubu. Co dalej? Nie wiadomo.

Jadar Radom

Tutaj dobrą wiadomością dla kibiców jest fakt, iż do klubu przyszedł Robert Prygiel, prócz niego szeregi radomskiej drużyny zasilił Grzegorz Szumielewicz z Czarnych Radom. Również dobre wiadomości to takie, że z klubie pozostali dwaj Kubańczycy. Klubu szuka Konrad Małecki. W kręgu zainteresowań jest kolejny Kubańczyk z Sovii - Ihosvany Hernandez. Jeśli przyjdzie do klubu do niemal skład będzie skompletowany.

Siatkarz Wieluń

Beniaminek ligi. Do klubu przyszli Marcin Nowak, Andrzej Stelmach, Maciej Wołosz z Gorzowa Wlkp. i Maciej Kordysz z Orła Międzyrzecze. Klub natomiast opuścili Dominik Żmuda, Wojciech Paniączyk (obaj do Orła Międzyrzecze), Szymon Kosmęda zakończył karierę, Michał Paniączyk i Tomasz Zychla szukają klubu, no i II trener Maciej Bartodziejski przeszedł do Skry Bełchatów. Klub jest jeszcze zainteresowany kilkoma zawodnikami ale czy coś będzie, tego nie wiem.




To narazie na tyle, co wy uważacie o dotychczasowych transferach? Ciekawe kto jeszcze zasili szeregi drużyn Plus Ligi a kto odejdzie. Mam nadzieję, że to nie koniec karuzeli transferowej. Jak dla mnie zapowiada się bardzo ciekawy sezon i czekam już z niecierpliwością.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nivisniepokonani.pun.pl www.fifa07online.pun.pl www.thunder.pun.pl www.gothic-game.pun.pl www.cs4you.pun.pl