Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-25 15:13:28

MarkusKKS

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 10
Punktów :   

Telefon do internetu

ak w tytule tematu.
Często jestem poza domem i mam dostęp do neta tylko poprzez komórkę (laptop nawet asus eee odpadają). Przez telefon ten mam zamiar głównie obstawiać meczyki i transferować gotówkę do/z buków. Na razie zastanawiam się nad iphonem który jako przeglądarka www jest bdb. No i może ktoś wypowie się na temat bezpieczeństwa neta prze komórę. Wiem że na razie wirusów i trojanów jest bardzo mało ale obawa przechwycenia hasła przez kogoś innego jest...
Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Offline

 

#2 2009-05-25 15:19:05

waszczuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 32
Punktów :   

Re: Telefon do internetu

według mnie szanse na przechwycenie są takie same jak na normalnym PC,
a jak sądze pewnie obstawiasz przez PC, to czemu nie korzystać z IPHONE?

Offline

 

#3 2009-05-25 15:27:17

dasko

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 13
Punktów :   

Re: Telefon do internetu

Tylko że do PC masz różnego rodzaje firwalle, antywiry itp. Czytałem że do iphone powstał już jakiś trojan, podobno mało szkodliwy i stworzony chyba po to by udowodnić że jest coś takiego możliwe. Pomimo że system w iphone (przynajmniej mam taką nadzieję), podobnie jak reszta z appla należy do unixów to jednak obawa jest przed utratą haseł (i kasy...).

Offline

 

#4 2009-05-25 15:30:34

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 16
Punktów :   

Re: Telefon do internetu

Zmienię trochę pytanie czy przez iphona da się obstawiać mecze tak jak przez zwykłego kompa? (chodzi mi oto że nie trzeba ściągać jakiegoś oprogramowania i to tylko od niektórych buków) Mam konta i gram także u buków którzy nie mają opcji obstawiania przez komórkę stąd moje pytanie.

Offline

 

#5 2009-05-25 15:39:11

Obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 58
Punktów :   

Re: Telefon do internetu

nie znam się na tym sprzęcie jakim jest IPHONE
ale, jeżeli ma wbudowaną jave script i może przesyłać pakiety przez protokół SSL,
to jak najbardziej TAK Smile
Np. jezeli te funkcje miała by mikrofalówka, to mógłbyś przez nią wysyłać Very Happy

Offline

 

#6 2009-05-25 15:41:40

Pietaszek89

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 14
Punktów :   

Re: Telefon do internetu

vir itd. na komzy wcale nie jest tak malo ;p bo sie to bardzo preznie rozwija i jest coraaa wiecej. a na komzie na pewno nie bedziesz mial tego komfortu co na PC, jesli chodzi o nie spinanie sie, ze ktos ci sie wpierrr w temat... iphone to zabawka (co jak co fajna Wink )... japoncy uzywaja raczej czego innego do takich rzeczy, bo dla nich iphone to... co to wogole za syf ten iphone? Laughing taki maly skrzywiony zolty narod ale czasami ma racje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bajubaju.pun.pl www.polskipopserver.pun.pl www.byledoprzerwy.pun.pl www.pbfnaruto.pun.pl www.akwariumslodkowodne.pun.pl