Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .


#1 2009-05-18 14:29:08

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Eliminacje Mistrzostw Europy u17

W tym temacie możecie dyskutować i pisać analizy dotyczące spotkań piłki nożnej w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Europy w grupie wiekowej poniżej lat 17. Serdecznie zapraszam do pisania!

Offline

 

#2 2009-05-18 14:38:50

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: Eliminacje Mistrzostw Europy u17

2009-05-18 11:00, Mistrzostwa Europy U17, Europa
Niemcy (U17) ( -2 ) - Holandia (U17)
Typ: X
Kurs: 5.00
Buk: Sportinbet


Dzisiaj o godzinie 11.00 na stadionie miejskim w Magdeburgu dojdzie do finału Młodzieżowych Mistrzostw Europy do Lat 17. Zagrają w nim bezapelacyjnie najlepsza ekipa tych mistrzostw czyli ekipa gospodarzy - Niemcy i inny mocny kraj futbolowo czyli Holandia. Dla Niemiec będzie to niewyobrażalna szansa na zdobycie tytułu Mistrza Europy po 17 latach ponieważ dotychczas po trofeum sięgli w latach 1984 i 1992. Dwa lata temu kiedy po trofeum sięgała ekipa Hiszpani, Holandia przegrała w półfinale właśnie z nimi po dogrywce z kolei Niemcy nie grali w Mistrzostwach. Dzisiaj przychodzi im grać z bardzo utytułowaną ekipą która nigdy nie sięgła po to trofeum, jednak półfinałów od groma. Przejdźmy do tych mistrzostw. Niemcy grają w nich perfekcyjnie, wygrali swoje pierwsze spotkanie grupowe z Turcją 3-1, później nie dali szans Anglikom i zwyciężyli 4-0, w ostatnim meczu grupowym przyszło im grać z dzisiejszymi rywalami i także widowisko było jednostronne a gospodarze wygrali 2-0. Holandia w grupie radziła sobie gorzej ale udało się jej awansować dzięki 1 zwycięstwu. W pierwszym meczu remis z Anglią 1-1, następnie Holandia ledwo co poradziła sobie z Turcją i wygrała 2-1 no i w ostatnim meczu porazka z Niemcami. W Półfinale Niemcy powtórzyli że liczy się dla nich złoty medal i wygrali z Włochami 2-0, z kolei Holandia poradziła sobie z Szwajcarią 2-1. Podsumowując mecze, reprezentacja Niemiec zdominowała swoje boiska, wygrała wszystkie z 4 meczy, w tym 3 mecze 2 golami i jeden 4. W Fazie grupowej wygrała z Holandia 2-0. Ponadto Holandia nie gra na tych mistrzostwach niczego wielkiego. Uważam że Niemcy dzisiaj wygrają dokładnie 2 golami. Na pewno od początku będą grać ofensywnie, i po strzelonym golu to Holandia się otworzy. Wtedy może liczyć na kolejną bramkę.Z kolei nie wydaje mi się aby w tym finale doszło do pogromu i Niemcy nie wygrają wyżej niż 2 golami. To będzie także Polski akcent, sędzią technicznym tego spotkania będzie Grzegorz Gil z Polski. Przewidywane składy:

Holandia:

* 1 Patrick ter Mate
* 2 Ruben Ligeon
* 3 Stefan de Vrij
* 4 Dico Koppers
* 7 Shabir Isoufi
* 8 Osama Rashid
* 9 Luc Castaignos
* 10 Oguzhan Özyakup
* 14 Mohamed Madmar
* 15 Bob Schepers
* 17 Mats van Huijgevoort

Niemcy:

* 1 Marc-André ter Stegen
* 2 Bienvenue Basala-Mazana
* 3 Marvin Plattenhardt
* 4 Robert Labus
* 5 Shkodran Mustafi
* 7 Christopher Buchtmann
* 8 Reinhold Yabo
* 9 Lennart Thy
* 10 Mario Götze
* 18 Matthias Zimmermann
* 20 Kevin Scheidhauer

Mecz transmitowany będzie w Eurosport.

Offline

 

#3 2009-05-18 14:46:00

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: Eliminacje Mistrzostw Europy u17

Spotkanie: Niemcy (U17) - Holandia (U17)
Typ: Więcej niż 2,5 goli
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Dzisiaj na stadionie w Magdeburgu przekonamy się która z młodzieżowych reprezentacji Niemiec czy Holandii zostanie Mistrzem Europy do lat 17. Faworytem są Niemcy, którzy przez te mistrzostwa idą jak burza wygrali wszystkie mecze (w tym z Holandią grupowy 2:0) strzelając 11 bramek co daje 2.75 bramki na mecz! Nie należy również zapominać, że są gospodarzami tych mistrzostw. Jednak Holandia w finale nie znalazła się przypadkowo. Patrząc na przebieg mistrzostw można powiedzieć, że w finale spotkają się dwa zespoły które na to najbardziej zasłużyły. Holandii bym nie skreślał ponieważ nawet w przegranym spotkaniu z Niemcami byli stroną przeważającą i to oni dyktowali tempo gry ale bramki strzelali Niemcy myślę, że wyciągną z tego pierwszego spotkania wnioski.
Na finał proponuje zagrać over 2.5. Wiadomo jest to finał i kto wie może młodzi zawodnicy nie wytrzymają ciężaru jaki spoczywa na nich w tym spotkaniu. Ja jestem jednak optymistą, zagrają dwie według mnie najlepsze zespoły mistrzostw grające przede wszystkim piłkę ofensywną (w odróżnieniu do Włochów którzy bronili się w ośmiu i wybijali piłkę licząc, że któryś z dwóch rosłych napastników ją przechwyci).
Myślę, że jest szansa na zobaczenie w dzisiejszym spotkaniu minimum trzech bramek jak wspomniałem wcześniej Niemcy są najskuteczniejszą drużyną mistrzostw która strzela prawie 3 bramki na mecz, natomiast Holendrzy również grają głównie do przodu. Do tej pory na mistrzostwach zarówno Niemcy jak Holendrzy zanotowali po dwa overy i dwa undery mam nadzieje, że dzisiaj przeważy ofensywna piłka i będzie to dla Niemców i Holendrów trzeci over na tych mistrzostwach.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.harrypotter.pun.pl www.deicide-online.pun.pl www.fifa09orange.pun.pl www.dualcoma.pun.pl www.rip-sq.pun.pl