Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Liga Szkocka
  •  » 38. (ostatnia) kolejka Scottish Premier League (23-24.05.2009r.)

#1 2009-05-22 12:33:00

ProVocator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 14
Punktów :   

38. (ostatnia) kolejka Scottish Premier League (23-24.05.2009r.)

Podobnie jak w przypadku 1. Bundesligi, dopiero ostatnia seria spotkań Scottish Premier League wyjaśni kibicom, kto zdobędzie tytuł mistrzowski, kto zagra w europejskich pucharach oraz kto pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Cóż za emocje!
Zapraszam do komentowania i zamieszczania analiz.

Offline

 

#2 2009-05-23 11:22:27

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 16
Punktów :   

Re: 38. (ostatnia) kolejka Scottish Premier League (23-24.05.2009r.)

Mam prośbę , jaki jest regulamin ligi szkociej , w przypadku równej ilości pkt kto będzie mistrzem Celtic czy Rangers ?

Offline

 

#3 2009-05-23 11:33:39

ROY

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 36
Punktów :   

Re: 38. (ostatnia) kolejka Scottish Premier League (23-24.05.2009r.)

Diego na innym forum czytałem dyskusję i zdaje się liczy się bilans bramkowy. Obecnie Celtic ma +47, a Rangers +46.
Dlatego Celtic musi wygrać swój mecz i liczyć na nie wygranie Rangersów aby zdobyć mistrza.

Zaznaczam nie jestem pewny czy te osoby, które pisały o tym mają rację...
Może ktoś to potwierdzi?

Offline

 

#4 2009-05-23 23:37:43

Koroniarz

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: 38. (ostatnia) kolejka Scottish Premier League (23-24.05.2009r.)

Spotkanie: Celtic – Hearts (dokładny wynik połowy czasu )
Typ: 2-0
Kurs:5.45
Buk: Expekt
Analiza:
Spotkanie szkockiej Premier League Premier League Celtic Glasgow podejmował będzie na Celtic Park - Heart of Midlothian. Celtic zajmuje 2 miejsce z dorobkiem 81 punktów, do obecnego lidera – Glasgow Rangers traci 2 punkty. Celtic musi wygrac jutrzejsze spotkanie ponieważ ewentualna strata punktów podczas tego pojedynku ostatecznie przekreśli szansę Celticu na obronę mistrzowskiego tytułu. Obie ekipy spotkały się w tym sezonie 3 razy, jeden pojedynek rozstrzygnął się korzystnie dla „The Bhoys” (0:2), pozostałe dwa zakończyły się podziałem punktów. Celtic na własnym terenie spisuje się znakomicie – 14W:3D:1L, goście także dużo lepiej grają na własnym terenie, na boiskach rywali nie idzie im tak dobrze – 5W:5D:8L. Bardzo ważne jest zwycięstwo Celtów w jutrzejszym spotkaniu, ponieważ Rangersi grają jutro trudne spotkanie na wyjeździe z Dundee United. Dundee jest w bardzo podobnej sytuacji co Celtic, ponieważ jeśli jutro nie wygrają przekreślą szanse na zdobycie pozycji premiowanej grą w europejskich pucharach. W zdobyciu mistrzostwa przez Celtic może pomóc ich przyszły piłkarz – Łukasz Załuska broniący barwy Dundee United. Bramkarz Dundee powiedział: "Scott Thomson, trener bramkarzy w Dundee powiedział mi wczoraj, że mogę zostać bohaterem dla United i Celticu jeśli tylko zagram dobry mecz z Rangers i zdołamy im urwać punkty. Mam teraz dwa powody dla, których muszę zagrać dobre spotkanie w niedziele. Lubię tego rodzaju presję teraz walczę, by Dundee w przyszłym sezonie zagrało w europejskich pucharach, a Celtic zdobył czwarte z rzędu mistrzostwo Szkocji"- zakończył Załuska, przyszły bramkarz "The Bhoys". Co więcej drużyna Hearts do jutrzejszego spotkania podejdzie osłabiona brakiem kontuzjowanego: Rubena Palazuelosa, Laryea Kingstona i Andrew Drivera. Do składu po pauzie za kartki wrócił Marius Zaliukas. Piłkarze gospodarzy są bardzo zmobilizowani, uważam iż już po pierwszej połowie Celtowie wyjdą na prowadzenie i doprowadzą korzystny wynik do końca spotkania.


Celtic: Boruc, Hinkel, Caldwell, Loovens, Naylor, Nakamura, S Brown, Maloney, Hartley, McGeady, Samaras, Vennegoor of Hesselink, McDonald, M Brown, O'Dea, Crosas, Flood, Misun.

Hearts: Kello, Neilson, Jonsson, Karipidis, Zaliukas, Wallace, M Stewart, Aguiar, Obua, Mrowiec, Elliot, Balogh, Tullberg, Nade, Templeton, Thomson, J Stewart, Novikovas.

Offline

 
  • Index
  •  » Liga Szkocka
  •  » 38. (ostatnia) kolejka Scottish Premier League (23-24.05.2009r.)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nemesiswow.pun.pl www.justynian.pun.pl www.geografia2011rule.pun.pl www.extra-bakugan.pun.pl www.noweobliczefutbolu.pun.pl