Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-05-22 10:27:09

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Ligi Irlandzkie [sezon 2008/2009]

Ligi Irlandzkie [sezon 2008/2009]

Offline

 

#2 2009-05-22 10:27:32

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: Ligi Irlandzkie [sezon 2008/2009]

spotkanie : Bray - Cork
typ : Cork
kurs : 1.7
buk : Fortuna

22.Maja o godzinie 20:45 spotkanie I ligi Irlandzkiej. Pierwszy w lidze Cork który na ostatnie 8 meczy 7 wygrał i 1 zremisował gra z 9 Bray który nie ma zbyt dobrej passy i na ostatnie 8 meczy 2 wygrał, 2 zremisował i 4 przegrał.

Ostatnie 4 mecze Bray ( home )
Bray Wanderers - Drogheda United 0 - 1
Bray Wanderers - Derry City 1 - 1
Bray Wanderers - Dundalk 1 - 1
Bray Wanderers - St Patricks Ath 2 - 1


Ostatnie 4 mecze Cork ( away )
0 - 3 St Patricks Ath - Cork City
1 - 2 Dundalk - Cork City
1 - 1 Shamrock Rovers - Cork City
0 - 1 Bohemians - Cork City

Offline

 

#3 2009-05-22 12:02:07

Maniakalny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 28
Punktów :   

Re: Ligi Irlandzkie [sezon 2008/2009]

spotkanieerry City-Shamrock Rovers
typ:X
kurs:3,25
buk:betway
analiza:na dzisiaj wybrałem zespoły I ligi irlandzkiej,w której to potyczce upatruję remisu,dlaczego,dlatego że obie drużyny znają się jak łyse konie,grają ze sobą wiecznie,do tego po 12 kolejkach sąsiadują ze sobą w tabeli(3 i 4 miejsce), a po trzecie o wyniku decyduje łut szczęścia.Derry uwielbia grać w stolicy z tutejszymi zespołami,bo radzi sobie z nimi świetnie,u siebie natomiast już nie idzie im tak dobrze choć zdarzają się przebłyski.Do tego po dobrym początku sezonu dostali zadyszki.Koniczynki natomiast odwrotnie,po słabym początku teraz natomiast w lidze idą jak burza-na pięć meczy na wyjeździe tylko jeden z nich zremisowali reszte wygrali.Jest to drużyną z dużym potencjałem jak na warunki irlandzkie,dlatego nie spisuję ich na straty w tym akurat meczu.Sprawiedliwie podzielą się po punkcie

Offline

 

#4 2009-05-28 13:33:15

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: Ligi Irlandzkie [sezon 2008/2009]

spotkanie:Galway(handi +1)-Derry City
typ:X
kurs:3,50
buk:betway
analiza:w ten czwartek liga irlandzka rozpoczyna 14 koleję ligową meczem- Galway United kontra Derry City.gospodarze do tego meczu przystępują w roli tego słabszego,grającego z kontry,broniącego się zespołu.to dlatego że różnica między tymi zespołami jest dość spora.Galway co sezon praktycznie broni się przed spadkiem,tym razem może nie będą musieli walczyć do ostatniej kolejki przed degradacją,bo nawet dobrze weszli w sezon.goście natomiast to drużyna walcząca o jak największe laury z grą w pucharach włącznie.start mieli obiecujący ale im dalej w las tym więcej drzew jak mawiają.myślę jednak że już wystarczy tego dobrego i trzeba sprawy wziąść we własne ręce.ku temu jest dobry moment na przełamanie,z zespołem,który mało remisuję raczej walczą o pełną pulę lub o nic.Galway miał 3 kolejne mecze wygrane czyli i tak o jeden za dużo.Derry na 16 meczy w Galway 8 wygrał,3 z nich jedną bramką.myślę że znów wgrają ale tylko jedną bramką

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.deicide-online.pun.pl www.fifa09orange.pun.pl www.dualcoma.pun.pl www.rip-sq.pun.pl www.harrypotter.pun.pl