Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-05-27 20:41:01

Adriano

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 6
Punktów :   

Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

Offline

 

#2 2009-05-27 20:41:08

Adriano

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

STREFA EUROPEJSKA - 2 runda


Skład grup, miejsca i terminy rywalizacji drugiej rundy kwalifikacji mistrzostw świata siatkarzy strefy Europy:
E (Poprad, 29-31.5): Białoruś, Chorwacja, Niemcy, Słowacja
F (Rotterdam, 30.5-1.6): Estonia, Holandia, Łotwa, Turcja
G (Povoa de Varzim, 27-31.5): Dania, Grecja, Rumunia, Portugalia, Słowenia
H (Liberec, 27-31.5): Belgia, Czarnogóra, Czechy, Finlandia, Ukraina

W trzeciej i ostatniej fazie eliminacji rozegrane zostaną mecze w czterech grupach. W K znalazły się po losowaniu Polska i Francja. Dołączą do nich zwycięzca grupy E oraz trzecia z G.
Poza Polską i Francją w trzeciej rundzie znalazły się ze względu na zajmowane miejsca w światowym rankingu Rosja (I), Bułgaria (J) oraz Serbia z Hiszpanią (L). Po dwie najlepsze drużyny z każdej z czterech grup trzeciej rundy awansują do przyszłorocznych mistrzostw świata we Włoszech. Zagrają 24 drużyny. W eliminacjach nie muszą uczestniczyć gospodarz oraz obrońca tytułu (Brazylia). Turniej grupy K rozegrany zostanie 14-16 sierpnia w Katowicach.



Zapraszam do pisania analiz jak i dyskusji na temat rozpoczynających się kwalifikacji do MŚ w strefie Europejskiej

Offline

 

#3 2009-05-27 20:41:31

Adriano

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

Przydatne linki na których znajdziecie statystyki jak i livescory to dzisiaj rozpoczynających się turniejów w Libercu i Pavoa do Varzim.

PAVOA DO VARZIM
LIBEREC


VS
BELGIA- UKRAINA

Jeżeli chodzi o dzisiejsze typowanie to bez dogłębniejszej analizy, bo narazie nie ma się do czego nawet odwoływac gdyż reprezentacje są na samym poczatku sezonu widzą mi się zwycięstwa Belgów i Greków.
Belgowie w ostatnim czasie poczynili naprawde spory postęp. Pamiętamy doskonale że nie tak dawno stawiali zdecydowany opór Polskiej reprezentacji. Mają w lidze dwa mocne kluby tj Noliko Masseik i Roeselare które niemal co roku rywalizują z najlepszymi w CEV Champions League. Dzisiaj przed nimi mecz z Ukrainą która nie jest oszałamiającym zespołem. Gracze dla większości fanów siatkówki w tym graju są anonimowi. Sądze że nie sprostają dzisiaj rywalowi i polegną z Belgami. Nie będe w pierwszym dniu ryzykowal z graniem handicapów chociaz ten na -1,5 seta Belgow wygląda kusząco po kursie @1,72. Może ktoś się o to pokusi Ja gram bezpieczniej dzisiaj, Licze na samo zwycięstwo Belgów.

Typ : Belgia @ 1,35 Unibet (6/10)


VS
PORTUGALIA-DANIA

Ponadto może warto dzisiaj zagrac także na zwycięstwo Portugalczyków w stosunku 3-0. Niby mówilem że granie handi jest ryzykowne. Ale argumenty przemawiające na strone gospodarzy tego turnieju to przede wszystki własna hala , lepsze wyszkolenie techniczne od Duńczyków, doświadczenie w Europie. Tuż przed samym rozpoczęciem kwali Portugalczycy mierzyli się w grach kontrolnych z Chińczykami. Sparingi te można powiedziec wyszło bardzo dobrze. W ostatnim meczu wygrali 4-0 ( grano 4 sety, bo tak zostało umówione). Zespół spisał się dobrze , a wiadomo przeciw Azjatom gra się ciężko. Duńczycy to zupelnie inny styl gry. Myślę że Portugalia udanie wejdize w turniej i wygra to 3-0 bo kolejne mecze będa juz o wiele trudniejsze, przecież kolejni rywale to m.in Grecja. Gwiazdą zespołu jest jej kapitan Joao Jose , który na codzień występuje w VfB Friedrieschafhen. Mnie jakoś ten typ przekonuje nie wiem jak Was, ale spróbowac można

Typ : Portugalia -2,5 seta @ 1,80 Unibet(4/10)


VS
CZECHY-CZARNOGÓRA

I na sam koniec jeszcze jeden typ ode mnie na dziisjeszy dzien. Ponownie turniej w Libercu i mecz gospodarzy Czechów z Czarnogórcami. Wiemy doskonale że Czesi mają uznanych zawodników w Europie jak m.in Lebl, Tichacek, Novotny,Rak, Stokr itp. Jednak nie przypominam sobie w ich wykonaniu dobrego turnieju. Jakoś zespół ten nie ma dobrego zespołu. Gwiazdy się nie rozumieją najwidoczniej albo wina leży po stronie trenerów którzy nie umieją skonsolidowac skladu. Czarnogórcow polscy kibice pamiętają z meczu z Polakami kiedy nam sprawili psikusa... Nie sądze aby tym razem "gwiazdki" Czeskie zmiotły z parkietu rywali i wydaje mi się że linia 135,5pkt zostanie przekroczona Czesi w ostatnim poważnym meczu męczyli się z Macedończykami wygrywając dopiero 3-2. Typ wydaje się naprawde ciekawy, a i kurs w połączeniu z Belgami wygląda bardzo ciekawie.

Typ : Powyżej 135,5pkt @ 1,42 Unibet (4/10)


ZAPRASZAM DO BRANIA UDZIALU W DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ

Offline

 

#4 2009-05-27 20:41:38

Adriano

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-26
Posty: 6
Punktów :   

Re: Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

W dniu dzisiejszym rozpoczynają się kwalifikacje do siatkarskich Mistrzostw Świata. Kwalifikacje odbywają się w czterech grupach, mecze jednej z grup będą rozgrywane w Libercu, gdzie gospodarze Czesi podejmą Czarnogórę, Belgię, Finlandię i Ukrainę. W dzisiejszym spotkaniu, które planowane jest na godzinę 18:00 podejmą Czarnogórców. Dzisiejsze spotkanie ma być jedynie przetarciem to kolejnych spotkań. Najcięższe spotkanie przyjdzie im rozegrać z Finlandią na zakończenie.
Przygotowania Czechów do tych eliminacji rozpoczęły się w tamtym tygodniu gdzie rozegrali po trzy sparingi z Chinami i Słowenią. Ze Słowenią najpierw przegrali 1:3, a następnie wygrali 3:1 i 3:0. Wówczas Czesi nie zagrali optymalnym składem. W dzisiejszym spotkaniu trener Zdenek Hanik nie skorzysta z usług Michała Raka, Jiri Nováka i Jakuba Novotný'ego. Po za nimi zagrają w najsilniejszym ustawieniu m.in. z Janem Stokrem, Peterem Platenikiem czy Martinem Leblem.
Do tego dochodzi fakt, że Czesi zagrają u siebie i zapewne ich publiczność zagrzeje ich do boju, tak więc nie spodziewam się tutaj innego scenariusza niż łatwa wygrana Czechów. Więc typ na under 175.5 wydaje się być dobrym rozwiązaniem.

Offline

 

#5 2009-05-27 20:42:36

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

Adriano mnie ubiegł w podaniu typów na mecze Portugalczyków i Czechów.

Mogę tylko zdublować typ na Portugalia -2,5 seta. Portugalia to solidna drużyna, która krąży gdzieś tam na poziomie solidnych średniaków, zespół ostatnio nie może dobić się do żadnej znaczącej imprezy, jednak w składzie ma kilku dobrych i cenionych zawodników. Natomiast zespół Danii to 4. liga światowa. O zawodnikach duńskich nie mam praktycznie nic do powiedzenia, ponieważ nie są oni obecni w światowych rozgrywkach, jest to zespół w pewnym sensie anonimowy. Tutaj nie wiedzę innego wyniku jak łatwe wygrana Portugalczyków .

Co do Czechów to jest to zespół rozczarowanie. Patrzącz na nazwiska i kluby, w których grają reprezentanci można śmiało powiedzieć świetna drużyna, niestety nie przekłada się to na rzeczywistą siłe czeskiej kadry. Mimo, że ich zawodnicy są cenieni w Europie i są prawdziwymi gwiazdami w świecie siatkówki to jednak Czechy nadal pozostają europejskim średniakiem. Turniej grają u siebie, więc będą chcieli wykonać perwszy krok do tego, aby w końcu zaistnieć na światowych parkietach. Pierwszy mecz z Czarnogórą. Po rozpadzie Serbii i Czarnogóry, niestety dla tych drugich większość reprezentantów to Serbowie, oprócz Vujevica, więc Czarnogóra budowała drużynę praktycznie od podstaw. W ich grze można dostrzec pewne pozytywy, np. mocna zagrywka, na uwagę zasługuje Milivojevic, jednak drużyna gigantem nie jest. Myślałem nad typem na ten mecz i postanowiłem zagrać na Czechów 3-0, u siebie powinni rozpocząć turniej z wysokiego pułapu, kurs 1,9.

Pisałem tak na szybkiego, z powodu braku czasu, nie dokopałem się też w inernecie składów zespołów na te turnieje, więc jak ktoś ma jakieś informacje uzupełniające to będa one mile widziane.

//już można po pierwszym secie meczu Czechy-Czarnogóra wyciągnąć wniosek, że jednak Czesi na tej pozycji europejskiego średniaka pozostaną, no może przy najmniej wygrają cały mecz

Offline

 

#6 2009-05-28 13:58:24

Obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 58
Punktów :   

Re: Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

Słowenia(-1,5s.) - Rumunia 1,42 lub under 185,5 1,5

Wczoraj Słowenia pewnie pokonała Grecje, chociaż nie była faworytem. Dziś przeciwnik o wiele łatwiejszy. Kurs 1,42 bardzo dobry jak na opcje -1,5 seta. Osobiście spodziewam się wyniku 3-0 i obym się nie zawiódł.

Portugalia(-1,5s.)-Grecja 2,4

Nie rozumie dlaczego taki wysoki kurs na Portugalię -1,5 seta. Fakt że Grecy przegrali wczoraj mecz ze Słowenią i dziś muszą ostro powalczyć ale Portugalia gra u siebie a na dodatek bilans trzech ostatnich spotkań jakie znalazłem w statystykach Unibet to trzy zwycięstwa Portugalii (3-1 3-0 3-0). To że Portugalia dziś wygra jest dla mnie pewne. Myślę, że handi -1,5 seta ma szanse wejść na co najmniej 70%.

Offline

 

#7 2009-05-28 13:58:48

Obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 58
Punktów :   

Re: Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

VS
FINLANDIA- CZARNOGÓRA

Wczoraj popularni Suomi przyglądali się grze pozostałych reprezentacji bo akurat z terminarza wynikało ze podczas pierwszego dnia turnieju to oni mają wolny dzień. Czarnogórcy mierzyli się natomiast z gospodarzami Czechami i zdołali urwac im seta. Ogólnie mecz ten tak jak oczekiwałem nie był lekkim spacerkiem dla Czechów, którzy mają problemy z zespołem o czym także wczoraj wspominalem. Kiedy przegrali 1 seta i nie szło im w drugim trener musial poslac w bój Tichacka i Marka Novotnego którzy rozpoczeli mecz na ławce. Czarnogorcy postawili opór.
Dzisiaj Finowie którzy w składzie mają najlepszych swoich zawodnikow, jak Esko, Sammelvouo, Oivanen itd. Wiadomo że jest to pierwszy mecz o punkty dla Finów jednak reprezentacja ta jest z każdym rokiem coraz silniejsza. Czyni postępy i w takim meczu jak dzisiaj sądze ze wygra pewnie. Rywale owszem moze i wygrają tak jak wczoraj jednego seta dlatego nie decyduje sę grac z handi -2,5 tylko na dokladke do jakiegoś dubelka doloze sobie sądze bardzo pewny typ Finlandia -1,5 seta.

Typ : Finlandia -1,5 seta @1,30 (7/10) Unibet


VS
CZECHY- UKRAINA

Czesi wczoraj można powiedziec wymęczyli zwycięstwo nad Czarnogórą, jednak trzeba także wziąc pod uwage że to rywal grał w miare dobrze. Dzisiaj naprzeciw Czechom wyjdzie Ukraina , w której gra Gladyr zakontraktowany przez ZAKSe przed kolejnym sezonem. Wczoraj zdobył on mało pkt, bo nie mogł się cieszyc z ilości piłek jakie dostawal od swojego rozgrywającego. Ogolnie to poza nim Ukraińcy nie mają w składzie znanych polskim kibicom siatkówki zawodników. Czesi natomiast mają przede wszystkim Jirego Popelke, który swego czasu występowal w polskiej lidze w barwach Mostostalu. Wczoraj to głownie on poprwadzil swoj zespół do zwyciestwa zdobywając ponad 20pkt. Do pewnego momentu na ławce przebywali Tichacek i Marek Novotny. Trener pewnie myślal ze nie będize musiał ich nadmiernie eksploatowac jednak kiedy przegrali 1 seta i nieciekawie robiło się w drugim myusiał ich poslac w bój i udało się wygrac 3:1. O Ukraińcach nie można nic dobrego napisac po meczu wczorajszym poza tym że grali ambitnie ale brakowało umiejetności. Wczoraj naprzeciw mieli Belgów i przegrali 0:3. Dziisaj są to Czesi- gospodarze. Wiadomo że nie można w ten sposób porównywac zespołow ale Czesi są lepsi od Belgów czysto teoretycznie więc powinni także odprawic dzisiaj z kwitkiem Ukraine 3:0.

Typ : Poniżej 160,5pkt @ 1,85 Unibet (5/10)

VS
PORTUGALIA - GRECJA

Jak wspomnieli wyżej to ciekawym typem jest także wygrana Portugalczyków. Wczoraj w meczu ze Słowenią Grecy popełnili bodajże 38 wlasnych blędów Jak łatwo polizcyc sami oddali niemal 2 sety. taką grą nie można wygrac meczu, ze Slowenią a co dopiero liczyc na jakiś dobry rezultat w potyczce z gospodarzami Portugalczykami. Wczoraj mecz Selecao należał do spacerków. Duńczycy zostali wręcz zmiażdzeni w poszczególnych setach. Grekow jeżeli będa popełniac znowu wiele wlasnych błędow może czekac także porażka. Może nie taka dotkliwa jak Duńczykow ale 3:0 jak najbardziej realne moim zdaniem. Jednak ja stawiam czyste zwyciestwo Portugalii po kursie który jest nie najgorszy. Do tego fatalna dyspozycja Greków w ostatnich 6 meczach w statach które odnotowal Unibet. 5 porażek i zaledwie 1 wygrana z outsiderem totalnym jakim są siatkarze Wielkiej Brytanii. A potrafili także z nimi przegrac. Grecka siatkówka kojarzona jest z dobrymi klubami jak Olympiakos, Panathinaikos czy Iraklis który przecież grał w finale LM, jednak warto spojrzec w kadry tych klubów. O ich obliczu decydują zawodnicy zagraniczni, a Greccy są tylko uzupelnieniem składu.
Jak dla mnei typ godny rozważenia

Typ : Portugalia win @ 1,70 Unibet (6/10)



ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA SWOICH ANALIZ

Offline

 

#8 2009-05-28 14:07:09

waszczuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 32
Punktów :   

Re: Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

Povoa de Varzim, Portugal 27-31 May

http://www.fivb.org/EN/Vo...?Tourn=MQ10EU-G

Dania
Grecja
Portugalia
Rumunia
Słowenia

Wyniki

Grecja - Słowenia 1:3
Portugalia - Dania 3:0

Liberec, Czech Republic 27-31 May


http://www.fivb.org/EN/Vo...?Tourn=MQ10EU-H

Belgia
Czarnogóra
Czechy
Finlandia
Ukraina

Wyniki:

Czechy - Czarnogóra 3:1
Belgia - Ukraina 3:0


Slovakia, Poprad 29 - 31 May 2009

http://www.fivb.org/EN/Vo...?Tourn=MQ10EU-E

Białoruś
Chorwacja
Niemcy
Słowacja

Netherlands, Rotterdam 30 May - 1 June 2009

http://www.fivb.org/EN/Vo...?Tourn=MQ10EU-F

Estonia
Holandia
Łotwa
Turcja

Offline

 

#9 2009-05-28 14:07:19

waszczuk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 32
Punktów :   

Re: Kwalifikacje MŚ - Turnieje na całym świecie

Jak widać pierwsze mecze za nami. Dzisiaj można wybrać coś na tzw. dorzutkę i może znajdzie się jeden ciekawy meczyk, który chętnie obejrzałbym, bo interesuje mnie czy Grecy rzeczywiście grają taką biedę jak wynikałoby ze statystyk (oddali wczoraj Słowenii 37 pkt po błędach co daje 9 pkt na set - miazga!!), ale po kolei

Czechy - Ukraina

Czesi grają u siebie, jednak nie w najmocniejszym zestawieniu, praktycznie bez zaciągu z włoskiej A1. Wczoraj Ukraina dosyć łatwo przegrała z Belgami, nawiązując walkę tylko w drugim secie. Nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy grają w krajowym składzie, jedynie Gladyr, który w składzie na stronie FIVB wciąż figuruje jako zawodnik ukraińskiego Lokomotivu, gra poza granicami swojej ojczyzny. Myślę, że Czesi powinni sobie poradzić, ale kurs tak niski, że mecz chyba też niespecjalnie warty grania

Finlandia - Czarnogóra

Pierwszy mecz Finów, którzy wczoraj pauzowali. Przyjechali do Liberca w silnym zestawieniu. Patrząc na składy ekip, można stwierdzić, że są faworytami tego turnieju. Ostatnio dobrze zaprezentowali się w Lidze Światowej. Czarnogórcy mają ciekawą reprezentację opartą na drużynie Budvy. Co potrafią pokazali Polakom w ostatnio w Estonii. Również w Libercu nie ułatwiali zadania gospodarzom. Finowie raczej to wygrają i można wziąć na podbicie jak kogoś interesuje, ale należy pamiętać, że to pierwszy mecz Suomi w tym turnieju.

Rumunia - Słowenia

Słoweńcy systematycznie, ale bardzo szybko poprawiają swoją grę. Reprezentacja oparta jest na zawodnikach drużyny z Bledu, która pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie, stawiając ciężkie warunki Zenitowi Kazań. Wczoraj, trochę niespodziewanie, pokonali Greków, dziś przyjdzie się im zmierzyć z Rumunią, która zameldowała się w Portugalii w krajowym składzie (z małymi wyjątkami). Niestety niewiele mogę powiedzieć o zawodnikach tej reprezentacji. Co prawda, kluby rumuńskie radzą sobie przyzwoicie (chociaż tutaj raczej mowa o kobiecych) w europejskich pucharach, ale to w dużej mierze zasługa zagranicznych zawodników o czym świadczy obecność tylko 3 graczy najlepszego klubu męskiego - Tomisu COnstanta. Słoweńcy na pewno podbudowani wczorajszą wygraną, dzisiaj również będą chcieli odnieść zwycięstwo. Najwyższy kurs jaki znalazłem to 1,25 i chyba z czymś go złożę

Portugalia - Grecja

Najciekawszy mecz dzisiejszego dnia. Portugalczycy w bardzo doświadczonym składzie, będą chcieli uczynić kolejny krok do zajęcia jak najwyższego miejsca. Forma gospodarzy turnieju rośnie o czym świadczą sparingi rozegrane z drużyną Chin. 2 pierwsze mecze Portugalczycy przegrali 3:1, by w kolejnych pewnie zwyciężać. Wczoraj zdominowali outsidera tego turnieju - Danię, co będzie na pewno dobrym przetarciem przed dzisiejszym meczem. Grecy wczoraj żenująco polegli ze Słowenią. Trener szukał najlepszych rozwiązań czego efektem było bardzo dużo zmian. Drużyna z Grecji oparta jest na zawodnikach PAO i Olympiakosu, którzy sezon skończyli później niż większość Portugalczyków. Wczoraj Słoweńcy zniszczyli swoich przeciwników również blokiem. Grająca u siebie Portugalia będzie faworytem, jednak nie spodziewałbym się jakiegoś szybkiego 3:0. Zagram ten mecz lekko na Portugalię, a jeżeli się uda, to także chętnie go obejrzę. Portugalia @ 1,8

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoshippuuden.pun.pl www.bleach-game.pun.pl www.uzumakinarutogame.pun.pl www.naszemopsy.pun.pl www.bv.pun.pl