Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .


#1 2009-05-18 00:28:24

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Remes Puchar Polski 2008/09.

Remes Puchar Polski - Finał

Ruch Chorzów   vs   Lech Poznań 


Chorzów, Stadion Śląski, 19 maja, godz. 20:00




http://img43.imageshack.us/img43/8550/puchar.png




Zapraszam do analiz, typow i dyskusji.

Offline

 

#2 2009-05-18 20:13:42

LucasWr

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 25
Punktów :   

Re: Remes Puchar Polski 2008/09.

UCH Chorzów - KKS LECH Poznań

Już jutro o godzinie 20:00 na stadionie Ruchu Chorzów odbędzie się spotkanie finału pucharu Polski którego nagroda są ogromne pieniądze bez wątpienia prestiż i oczywiście europejski puchar. Lechici już dziś pojawili się na Śląsku i odbyli pierwsza jednostkę treningową. Bez wątpienia 12 zawodnikiem Lecha będą kibice którzy całą Polskę i europe już przemierzyli za swoimi pupilami. Poznańska lokomotywa zagra bez mniejszych osłabień , do formy i pewnie składu wróci już Semir Stilić który w ostatnim spotkaniu już udowodnił jak bez niego zespół ''cierpi''. Uważam również że pokaże się kunszt strzelecki Roberta Lewandowskiego który jest obserwowany przez kilkunastu menadżerów. Ruch który musi patrzeć utrzymania się w lidze ponieważ Ruch w lidze nie ma za ciekawej sytuacji. Lech zdecydowanie jest faworytem i powinien spokojnie zdobyć te trofeum jednak Ruch już nie raz zaskoczył podopieczni Waldermara Fornalika wygrali z Legią w poprzedniej rundzie. Natomiast Franz Smuda ma pewnego rodzaju patent na zespoły ze Ślaska. Uważam że ''Kolejorz'' jest w stanie wygrać trofeum i udowodnić że to oni będa najlepsi. Stawiam zdecydowanie na wygraną Lechitów.

Moje propozycje :

Ruch Chorzów - Lech Poznań - 2 @@ 2,20 6/10
Powyżej 2,5 Gola @@ 2,10 5/10
Powyżej 3 Goli @@ 3,75 3/10




Czy zobaczymy znów szczęśliwego Lewandowskiego po strzeleniu bramki

Offline

 

#3 2009-05-18 22:30:21

kwiatuu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 28
Punktów :   

Re: Remes Puchar Polski 2008/09.

17.2 Klub, który zajmie II miejsce (finalista Pucharu Polski) otrzymuje:
· medale pamiątkowe,
· reprezentuje Polskę w międzynarodowych rozgrywkach organizowanych przez
UEFA pod warunkiem wypełnienia wymogów licencyjnych, określonych
odrębnymi przepisami PZPN i w przypadku, gdy zdobywca Pucharu Polski jest
jednocześnie mistrzem Polski, chyba, że właściwe przepisy PZPN i UEFA stanowią
inaczej.

Fragment regulaminu PZPN,

Offline

 

#4 2009-05-18 22:57:43

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: Remes Puchar Polski 2008/09.

Ruch Chorzów - Lech Poznań
typ: 2
kurs: 2,1
buk: expekt
Analiza:Czas na finał Pucharu Polski. Lech nie zachwyca formą jednak gra do końcowych minut i potrafi strzelić bramkę w ostatnich 10 minutach meczu.Pza tym Lech potrafi wygrywac na obcych boiskach o czym świadczy 9 wygranych z 14 meczów wyjazdowych w lidze.Ostatnio Lech wygrał dwa mecze w lidze i 3 mecze zremisował,natomiast Ruch nie dość że nie potrafi grac na wyjazdach (zaledwie 3 wygrane z 14 meczów) to ostatnio jego gra wygląda tragicznie i polega na wybijaniu piłki bądź kontratakach.Do tego ostatnio do gry wrócił Rengifo który wraca do formy strzeleckiej, podobnie Stlilić w meczu z Lechią prezentował się już przyzwoicie.

Offline

 

#5 2009-05-18 23:13:09

Doberman90

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 54
Punktów :   

Re: Remes Puchar Polski 2008/09.

Ogladalem kiedys program i bylo o tym wspomniane przez jakiegos szpeca od tych wszystkich nowych przepisow i o ile mnie pamiec nie myli to powiedzial ze jesli Lech wygra Puchar Polski to wtedy zwalnia sie 4 miejsce z ekstraklasy.I dodal ze walczyc o to maja GKS z Polonia.Nie wiem moze sie myle ale wtedy wyszlo by na to ze ten szpecu tez sie mylil bo sluch mam jeszcze dobry


Zakladamy ze wygrywa puchar Lech(mysle ze tak sie stanie) i w sobote kolejorz jedzie do warszawy na konwiktorska.polonia wie ze Lech ma puchar i wygrywa z lechem gdyz chce miec 4 miejsce a co za tym idzie Lech traci szanse na majsta.
Teraz sie trzeba zastanowic co jest lepsze???
Lech odpuszcza puchar Polski(malo prawdopodobne) i w Uefa gra Ruch(hahaha) Lech jedzie na Konwiktorska wygrywa i walczy o majstra bo Polonia nie ma szans na 3 miejsce a Lech tak czy siak bedzie w Uefa gral na pewno

Offline

 

#6 2009-05-20 19:29:30

El_Wariato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: Remes Puchar Polski 2008/09.

Mecz ogólnie średni. W drugiej połówce Lech dominował cały czas , Ruch w pewnym momencie bił jak głową w mur . A Lech kilkakrotnie groźnie kontrował . Bramka Peszki w jego stylu z narożnika pola karnego po krótkim rogu .

Ogólnie brawo Lech i brawo kibice zarówno Ruchu jak i Lecha za kapitalną atmosferę stworzoną na tym spotkaniu. I teraz zapewne cały Chorzów będzie trzymał kciuki za tym aby to Lech zdobył mistrzostwo Polski w tym roku , bo wtedy Ruch zagra w Uefa

Offline

 

#7 2009-05-20 19:29:37

El_Wariato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: Remes Puchar Polski 2008/09.

Ruch Chorzów zagra w Lidze Europejskiej, jeżeli wygra Puchar Polski lub jeżeli Lech Poznań będzie mistrzem Polski. Jeżeli Lech Poznań wygra PP i jednocześnie zajmie drugie lub trzecie miejsce w Ekstraklasie - w Lidze Europejskiej zagra czwarta drużyna ligi (GKS Bełchatów lub Polonia Warszawa).

Bardzo ciekawy punkt regulaminu. Choć nie wiem czy warto jest by piłkarze Ruchu prezentowali nasz kraj w lidze europejskiej, jak dla mnie to odpadną bardzo szybko i z hukiem. Ale co będzie zobaczymy za 2 kolejki w naszej ekstraklasie.

Offline

 

#8 2009-05-21 12:09:04

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: Remes Puchar Polski 2008/09.

Mecz godny finału zarówno ze względów piłkarskich jak i kibicowskich.
Ruch wcale nie zagrał słabo, nie zawiedli. Gdyby Jezierski zachował się trochę inaczej przy okazjach, jakie wypracował mu zespół - kto wie? Może byłaby dogrywka, karne? "Goście" z Poznania zagrali na swoim poziomie, jak to powiedział kolega: zespól o najmniej klasę lepszy. Zresztą wystarczyło zobaczyć jak grali na małej przestrzeni, dosłownie w dziadka z Ruchem. Kibicowsko świetne spotkanie. Ruch i Lech - świetne oprawy, świetny doping (szczególnie noszące się Ruch Ruch HKS, czy "Każdy z nas to wie..." - w końcówce meczu).


Puchar Polski zyskuje na prestiżu! Oby było tak świetnie w następnym roku!

Offline

 

#9 2009-05-21 12:42:30

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: Remes Puchar Polski 2008/09.

Kompletnie się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że spotkanie stało piłkarsko na wysokim poziomie.

Moim zdaniem było to jedno z najsłabszych spotkań z udziałem polskich drużyn jakie widziałem w tym sezonie. Co prawda oglądałem tylko mecze ligowe, ale mimo to już bardziej podobały mi się mecze z udziałem underowego Piasta Gliwice. Lech kompletnie nie jest tą drużyną, która cieszyła oko wszystkich kibiców grając ładnie w pucharach i skutecznie w lidze. Stilic nie wykazuje zaangazowania w grę, nie widoczny, przez co akcje Lecha nie mają takiego rozmachu. Akcje skrzydłami jedynie Peszko aktywny. W obronie też Lech sie gubil na początku jak Ruch szukał swojej szansy.

Byłem rozczarowany poziomem tego spotkania i zdania nie zmienię. Tak czy siak spodziewałem się takiego rozwiązania bo typowałem remis do przerwy stronę wczesniej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zabkowiceslaskie.pun.pl www.modelarstwo.pun.pl www.chaotic.pun.pl www.pazdziernik2008.pun.pl www.legends-of-shinobi.pun.pl