Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .


  • Index
  •  » Tenis
  •  » ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

#1 2009-05-18 15:19:45

Obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 58
Punktów :   

ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

ARAG ATP World Team Champion
Düsseldorf
May 17 - May 23, 2009
Draw size: S-32 D-16
Prize money: €1,351,000
Surface: Clay

2008 Final
SWEDEN d. RUSSIA, 2-1
R Soderling (SWE) d M Youzhny (RUS) 63 61
I Andreev (RUS) d T Johansson (SWE) 26 63 64
Lindstedt/Soderling (SWE) d Tursunov/Youzhny (RUS) 46 76(5) 11-9 – saved 1 M.P.



Interwetten Austrian Open
Kitzbühel, Austria
May 17 - May 24, 2009
Draw size: S-32 D-16
Prize money: €450,000
Surface: Clay



Singles Final:
[1] N Davydenko (RUS) d [2] J Monaco (ARG) 62 26 62

Doubles Final:
[1] Melo/Sa d [2] Knowle/Melzer 75 67(3) 13-11 - Saved 2 M.P.


WTA Warszawa
nawierzchnia: clay
http://www.warsawopen.com.pl/

Offline

 

#2 2009-05-18 15:19:59

Obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 58
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Jouzhny - Gimeno-Traver
Ile setów zostanie rozegranych w meczu?: 3 sety @ 2.66

Na dzisiejszą rozgrzewkę spotkanie finalisty BMW Open w Monachium czyli Rosjanina Yuzhnego z Hiszpanem Gimeno-Traverem który w tym sezonie nie może się coś wtrafić z formą. Youzhny w tym sezonie dwa razy odpadał w II. rundzie w Mastersach w Rzymie i w Barcelonie w obu przypadkach przegrywał z Wawrinką i jak pisałem wcześniej doszedł do finału w Monachium gdzie przegrał z Berdychem po trzysetówce. Hiszpan za to w Rzymie odpadł właśnie z Youzhnym w I. rundzie po bezbarwnym spotkaniu, a w Barcelonie odpadł tak samo jak Youzhny w II. rundzie z Juanem Monaco, dochodzą do tego 1/8 finału w Houston, Neapolu, Vina del Mar, Acapulco i Buenos Aires widać że chłopak najbardziej skupią się na 250tkach, a takim turniejem jest właśnie turniej w Austrii. Myślę że Gimeno może nie wygrać tego spotkania lecz wyjść na wyżyny swojego kunsztu i ugrać pierwszy raz w krótkiej historii spotkań z Rosjaninem która utworzyła się parę tygodni temu jednego seta gdzie mecz zakończy się po trzysetówce.

Ostatnio edytowany przez Thor (2009-05-18 22:18:34)

Offline

 

#3 2009-05-18 15:20:04

Obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 58
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Hanescu - Lapentti
Hanescu @ 2.06

Turniejowa #3 zmierzy się z Nicolasem Lapenttim kwalifikantem z Ekwadoru i tyle dobrego po stronie Latynosa. Turniej w Austrii który został przeniesiony z Kitzbuhel do Portschach czyli z dwóch turniejów zrobiono jeden i chyba sraciło to na wartości lub być może nie, rok temu Hanescu przegrał z późniejszym zwycięzcą tego turnieju w półfinale w Kitzbuhel czyli z Del Potro. Teraz chłopak ma szansę zajść też wysoko ponieważ szału nie ma przy obsadzie #8 Dudi Sela, #6 Marc Gicquel, jedynie dobrymi nazwiskami dla mnie są właśnie #1 Davydenko lecz zależy czy będzie mu się chciało tutaj grać który rok temu w Portschach wygrał z Monaco no i do tego można dodać właśnie Rumuna Hanescu. Obydwaj tenisiści mają dosyć ciężki sezon Victor od spotkania z Murrayem @ MC gdzie chyba spalił się ponieważ miał szansę pokonać Szkota lub przynajmniej ugrać z nim seta nic nie gra od tamtego spotkania nie wygrał żadnego bilans 0-4 na rozkładzie w tych spotkaniach mają go Murray, Almagro, Troicki i Blake. Lapentti rok temu w obydwóch turniejach Austriackich nie grał, lecz grał w weekend poprzedzający turniej w kwalach gdzie pokonywał bez wielkich trudów Brazylijczyka Sa 6/3 6/2, następnie Włocha Di Mauro 6/1 6/7 i awansował do turnieju głównego poprzez kontuzję obiecującego gracza Capdeville'a przy stanie 5/5. Ekwadorczyk niby ograł się z nawierzchnią i za bardzo nie wierze żeby był aż takim faworytem w spotkaniu z Rumunem który chyba będzie starał powtórzyć wyczyn z przed roku, ponieważ seria porażek musi się skończyć, a najlepiej zrobić to tu gdzie idzie najlepiej.

Offline

 

#4 2009-05-18 15:20:18

Obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 58
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

SPOTKANIE: J. Hernych - A. Beck
TYP: Hernych
KURS: 3,00
BUK: bwin
ANALIZA: Wraz z początkiem tygodnia rozpoczynamy nowy turniej ATP. Tym razem w Austrii w miejscowości Kitzbuhel. O godz 14:00 na kort wyjdą zawodnicy, którzy będą grali praktycznie jak u siebie. Zarówno Czech jak i Niemiec. Faworytem w oczach bukmacherów jest Beck. Ja oceniam ich szanse 50 na 50. Beck ostatnie 2 turnieje dochiodził conajmniej do 1/8, tylko że we Włoszech to były kwalifikacje. W Monte Carlo odpadł dopiero w ćwierćfinale z Wawrinką. Hernych miał dobrą passę na początku roku: półfinał w Zagrzebiu a następne 2 turnieje kończył na 1/8. Potem przeszedł łatwo kwalifikacje we Włoszech ale odpadł w 1/32 z Karlovicem. Myślę, że warto postawić na Czecha gdyż kurs wydaje się mówić, że Hernych nie ma dużych szans ja jednak uważam inaczej i skorzystam z takiej oferty bukmacherów. Liczę na Czecha i mój typ oddaje właśnie na niego. W bezpośrednich pojedynkach prowadzi Hernych 1-0. Jedyny pojedynek rozegali w 2006 roku Czech wygrał 2-1 w setach

Offline

 

#5 2009-05-18 15:24:18

Skilor

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 23
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Spotkanie: Nicolas Lapentti - Victor Hanescu
Typ: Victor Hanescu wygra 2-0
Kurs: 3,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś w pierwszej rundzie turnieju ATP w Kitzbuhel zmierzą się Ekwadorczyk Nicolas Lapentti oraz Rumun Victor Hanescu. Faworytem bukmacherów jest ten pierwszy, mimo iż w rankingu ATP zajmuje dopiero 108 pozycję. Hanescu jest w tym zestawieniu 32. Forma Ekwadorczyka jest jednak ostatnio wysoka, zaś Rumun przegrywa wszystkie pojedynki 0-2. Stąd kursy na mecz są dość uzasadnione. Lapentti w 3 ostatnich startach spisywał się świetnie: najpierw w Monte Carlo przebrnął kwalifikacje, ogrywając mocnych Bellucciego i Youzhnego, potem w turnieju głównym był rewelacją - ograł Stepanka i Safina. Odpadł dopiero w meczu z Nadalem. W Barcelonie wyeliminował Paula-Henriego Mathieu, odpadając po dość wyrównanym boju z Verdasco. W kwalifikacjach do turnieju w Rzymie było dużo gorzej - odpadł w pierwszej rundzie po meczu z Victorem Crivoi (3:6, 4:6). Teraz, po 3 tygodniach odpoczynku wraca do gry. Myślę, że nie będzie kontynuować wcześniejszych sukcesów i lekko wypadł z rytmu, w czym widzę szansę na odbudowanie się po serii fatalnych startów mocnego Rumuna. W Monte Carlo jeszcze Hanescu umiał pokonać gładko Alberta Martina i odpadł dopiero w walce z Murrayem. W Barcelonie Rumun skreczował przy stanie 1-1 w spotkaniu z Almagro i od tej pory nie może wrócić do pełni sił. Następne dwa turnieje, w Rzymie i w Madrycie, były dla niego porażką. Gładko przegrywał, najpierw z Troickim, potem z Blake. Teraz ma łatwiejszego rywala, a po kontuzji być może doszedł już do siebie. Inaczej przecież nie startowałby w kolejnym turnieju, po odpoczynku start w Madrycie mógł być "rozgrzewką" i ograniem się po kontuzji Victora, który w najbliższym czasie może wrócić do swej dobrej gry. Za taki kurs warto postawić na to, że będzie to właśnie dziś.

Offline

 

#6 2009-05-18 22:19:41

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Rezai, Aravane - Bammer, Sybille Typ: 2, kurs 2.50

Ten mecz się opóźnia i na chwilę obecną jeszcze się nie zaczął. Typ dość ryzykowny, ponieważ nie widziałem ostatniego meczu Austriaczki i nie wiem z jakiego powodu go nie dokończyła. W każdym razie statystycznie jest lepsza od swojej rywalki, jednak nic nie wiem o jej obecnej formie. Mimo to zdecydowałem się zaryzykować.

Offline

 

#7 2009-05-18 22:20:49

kwiatuu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 28
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Nie ma nic ciekawego w ofercie , na kłopoty .... Bednarski NIE . Czehmar i jego strzelba. System dwojek przynisł juz oczekiwany efekt w cwierćfinale konkursu gdzie bylem żadny dwójek i owe dwójki się znalazły .
Narazie trafiony Federer z Nadalem , ale to za mało potrzeba więcej dwójek .
Wiec jedziemy z koksem 6x2 ,a co ;-)



#5 J.I.Chela-M.Gicquel typ 2 kurs 2.22 betgun (analiza konkursowa)

Doświadczenie Czeli kontra niesustępliwy Francuzik. Typujemy bardziej ambitnego. Wiadomo wielki turniej już o krok,ale tam nie bedzie czego szukac jak szbko trafi na dobrego clayowca. Chela mocno spuścil z tonu do turnieji wchodzi przez kwale. Zapowoada sie wyrownany pojedynek.

#6 S.Koubek-P.Petzschner typ 2 kurs 1.97 betgun (analiza konkursowa)

Koubek moze ten mecz wygrać, przegrać, albo skreczować . Taki typ zawodnika.
Turniej w Austrii pewnie wygra Austriak, a mi sie wcisnęła dwójka bo tak mi jest potrzebna. Obaj w beznadziejnej formie jednak Niemiec przynajmniej łapie się na szprycę czesto grając trzy sety.

#7 P.Mayr-G.Voskoboeva typ 2 kurs 2.20 betgun(analiza konkursowa)

Vosko przerywa mecz za meczem. Rywalka powraca po problemach z achillesem.
Faworytką Mayr i przemawiaja za nią wyniki z ostatnich tygodni , lae powroty bywają rózne o czy mogliśmy sie przekonan dziś . Garbin na poziomie cienia swojego cienia wyciaga ze stanu 1:5 drugim . Masha ma szczescie bo rawdziwy test czeka ja dopiero w 3r ;-)


Picki tylko pod konkurs

Offline

 

#8 2009-05-18 22:40:56

kwiatuu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 28
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Spotkanie: Julian Knowle/Jurgen Melzer - Eric Butorac/Philipp Petzschner
Typ: 2
Kurs: 3.55
Buk: Bwin

Analiza:

Panowie Knowle i Melzer grają ostatnio bardzo przeciętnie. Absolutnie nie są w dobrej formie co dobitnie potwierdzają ich ostatnie wyniki. W Madrycie wyraźna porażka z parą Cermak/Mertinak, podobnie gładka przegrana w Rzymie z braćmi Bryan. Wcześniej bez rewelacji w Barcelonie - pokonanie pary Davydenko/Kunitsyn i dość łatwa przegrana z parą Nestor/Zimonjic. Panowie Butorac i Petzschner nie grali ze sobą wcześniej w parze. Obaj są znamienitymi deblistami - Butorac nie tak dawno w parze ze Scottem Lipskim odniósł turniejowe zwycięstwo w Estoril. Kojarzę go też z dobrych występów z Jamie Murrayem. Petzschner w parze gra głównie z Austriakiem Peyą, czasami z naprawdę świetnym skutkiem. Niemiec i Austriak potrafili na prawdę czasem nieźle zamieszać jako potwierdzenie można tu podać półfinały turniejów w Zagrzebiu i Memphis. Petzschner i Butorac według mnie stanowią czarnego konia deblowego turnieju w Austriackim Kitzbühel. Mimo iż Knowle i Melzer będą grać przed własną publicznością w tym meczu stawiam na Butoraca i Petzschnera, którzy aktualnie są według mnie po prostu lepsi tenisowo niż Austriacy.

Offline

 

#9 2009-05-18 22:53:03

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Dziś w Warszawie ogólnie fajny dzień ;-) Obyło się bez większych niespodzianek, Szarapowa - z problemami - ale dała radę. Generalnie 1 set świetny, w zasadzie bezbłędnie, jednak już później dało się zauważyć długą przerwę i brak rytmu meczowego.. Mimo wszystko dała radę. Domachowska bez problemów, fajny kurs był, i pewnie wygrała, choć po Amanmuradowej można się było spodziewać trochę więcej.. Dziołcha(?) woli szybsze nawierzchnie. Szkoda Kasi Piter, no ale zdarza się. Za to Alonya w formie i Martę w środę stuknie. Zheng z Govortsova stworzyły chyba najlepsze widowisko, obie panie grały na wysokim poziomie, zwłaszcza Chinka od dłuższego już czasu prezentuje się naprawdę solidnie i na kortach Legii może pograć dłużej. Na jutro znajdzie się parę fajnych spotkań..


Czink K. vs Zakopalova K. 2 @ 2,50



Od razu rzucił mi się w oczy duży kurs na Czeszkę. Klara solidna, prowadzi długie wymiany, ale potrafi skończyć FH. Dobrze biega. I w tym sezonie ma już nawet na koncie Serene Williams ;-) Czink to taka dziwna zawodniczka, z początku roku bardzo dobra forma, ale później było gorzej. Węgierka ma dobre warunki fizyczne, leworęczna, niezły FH i serwis, gorzej z BH i grą przy siatce. Melinda woli szybsze nawierzchnie. H2H 1-0 Klara, 6-0 6-3 w Sydney 2008. Obie panie ostatnio bez formy, ale mam nadzieję, że zwycięży Koukalova-Zakopalova ;-) Kursik naprawdę dobry, i warto się połakomić.


Radwańska U. - Koryttseva M. 1 @ 2,20



Ciekawe jak spiszę się Ula. Powiem tyle, rywalka zupełnie w zasięgu, wszystko zależeć będzie od Uli, a w zasadzie od jej wejścia w mecz. Jak parę razy trafi i uwierzy w siebie to może skończyć się na 2 szybkich setach. Dziewczyna ma spory talent, co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Mam nadzieję, że jutro pokaże choć próbkę możliwości. W roku 2007 w Warszawie świetny mecz z Vesnina, do momentu piłek meczowych. Wtedy Ula nie wytrzymała, zawiodła psychika i po meczu. Od tego czasu jednak minęło sporo czasu, Polka nabrała doświadczenia i powinna pchać się w górę. Króciutko o Koryttsevie, Ukrainka, bez jakiś szczególnych atutów, ot tak sobie pogrywa. Raczej uniwersalna, pod każdą nawierzchnię. Umiejętnościami ustępuje Uli, na plus z pewnością doświadczenie. H2H 0-2, Radwańska jeszcze nie wygrała seta z rywalką ;-) Myślę, że do 3 razy sztuka. Kurs wysoki i jutro Ula pokaże kawał dobrego tenisa.


Z innych ciekawszych spotkań na jutro: Liczę na Coin @ 3,40. W tym sezonie drapnęła już Vesnine, zagra u siebie i ma naprawdę potencjał aby wygrywać. Elena ostatnio niezłe występy i przyszedł czas na wpadkę. Jans&Rosolska @ 1,55 przed własną publicznością z pewnością liczą na dobry występ i kurs naprawdę ładny. Rywalki z łapanki, Voskoboeva bez formy. Powinno być izi. Koubek @ 1,70 będzie się chciał pokazać u siebie, ogólnie Stefan zawodnik dziwny, ale coś tam pogrywa. Petzschner lepszy deblista.

Offline

 

#10 2009-05-18 22:58:58

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

No właśnie ma ulubioną nawierzchnię, o czym niżej ;-)
Ponadto zupełnie inaczej widzę ten mecz.

Urszula Radwańska - Mariya Koryttseva
Typ: Koryttseva @ 1.70

Ukrainki w Warszawie dają radę. Siostry Bondarenko dziś awansowały do kolejnej rundy, a jutro do boju ruszy Koryttseva. I na samym wstępie warto zaznaczyć, że mączka, to ulubiona nawierzchnia ukraińskiej tenisistki, na której czuje się najlepiej. Potwierdziła to chociażby w zeszłym sezonie, osiągając m.in. finał w Palermo, czy półfinał w Bad Gastein. W tym roku rewelacji nie ma, bardzo słabe występy i co może dziwić, również na kortach ziemnych. Krótko mówiąc, brak formy. Obiektywnie patrząc, to i Radwańska nie zachwyca, a jedyny przebłysk miała w Indian Wells, ale to przeszłość. Ostatni turniej, to występ w Fes, gdzie zgodnie z oczekiwaniami odpadła w pierwszej rundzie. Za Polką matura, a więc w końcu można skupić się tylko i wyłącznie na grze. Z pewnością dwa, może trzy dobre występy w stolicy podbudowałyby Polkę przed French Open, ale ja wątpię, aby tak się stało. Urszula na clayu grać nie lubi, o czym sama otwarcie mówi i kiedy dochodzi do spotkania dwóch tenisistek łagodnie mówiąc w nie najlepszej formie, to ja postawię na tą bardziej doświadczoną i ograną na cegle. W dodatku biorąc pod uwagę postawę Radwańskiej na kortach w Gdyni, rewelacji także w Warszawie nie widzę i trudno mi sobie wyobrazić, aby Ulka zagrał wielki mecz, pokonując swoje słabości, a także presje oraz duże oczekiwania publiczności.

Offline

 

#11 2009-05-19 21:21:05

Obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 58
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Spotkanie: Julian Knowle/Jurgen Melzer - Eric Butorac/Philipp Petzschner;

kurs;1.45 bwin

moim zdaniem pewna 1,austriacy ostanio rzeczywiscie przegrywali w pierwszych rundach,ale grajac ze znakomitymi deblami.Eric Butorac/Philipp Petzschner zagraja ze soba pierwszy raz i to jest wielka niewiadoma.przypominam ze przed rokiem w tym samym turnieju austriacy doszli do finalu ulegajac brazylijskiej parze melo/sa.podsumowujac mysle ze austriacy zrehabilituja sie za ostanie wystepy i przed wlasna publicznoscia to oni beda glownymi kandydatami do glownej wygranej.pozatym melzer latwo wygral dzis singla z gilem 6-3 6-0 wiec niebedzie tak zmeczony jak Petzschner ktory meczy sie niemilosiernie z koubekiem.Koubek-Petzschner 7-6 4-4 trwa.

Offline

 

#12 2009-05-19 21:21:11

Obserwator

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 58
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Söderling R. v Querrey S 2 3,00


Do ciekawej konfrontacji dojdzie w niemieckim Dusserdolfie gdzie amerykanin Sam Querrey zmierzy sie ze szwedem Robinem Soderlingiem.Faworytem bukmacherow jest szwed jednak moim zdaniem szanse wynosza tutaj po 50% a kurs jest nieadekwatny do ryzyka.Obydwoje zarowno Sam jak i Robiin glownie preferuja szybsze nawierzchnie,wyniki obydwoch w tym sezonie przecietne Robin rozegral osiem spotkan z czego cztery przegral,jedno spotkanie w Dusseldolfie juz rozegral z Simonem i byl to bardzo dziwny pojedynek.Robin po przegraniu pierwszego seta wygral drugiego a trzeciego do 0,moze nie byloby w tym nic dziwnego biorac po uwage fakt iz Robin co chwile wyzywal swojego trenera a w trzeciej parti mial wyrazny problem ze stopa biorac kilkakrotnie przerwe a mimo to wygral do zera.Sam w tym sezonie malo gral na ziemi,rozegral tylko cztery spotkania z czego wygral tylko jedno,ale w pozostalych trzech walczyl dosc dzielnie i byl bliski zwyciestwa.W niemczech rozegral juz jedno spotkanie, wygrane z Schuettlerem po trzech setach.Obydwoje dysponuja dobrymi warunkami co za tym idzie dysponuja znakomitym serwisem,jednak mysle ze zwyciesko z tej potyczki wyjdzie amerykanin.

Offline

 

#13 2009-05-19 22:07:37

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Paul Capdeville (CHI) vs Diego Junqueira (ARG)

Unipet: Witam wszystkich po małej przerwie. Wczoraj mieliśmy mały dzień odpoczynku. Trochę odpoczęliśmy. No to teraz bierzemy się do pracy. Mamy dziś trochę meczyków. Jakieś sugestie ?
BAW: Myślę, że nie ma się co zrzucać na jakieś super niespodzianki. Jak komuś zależy niech to robi sam. W pierwszych rundach mecze nie są aż tak drogie. Jest dużo dobrych nazwisk, którym się nie chce za bardzo grać przed French Open. Powinniśmy się skupić raczej na wyższych atrakcyjnych kursach.
Expekt: Popieram. Uważam, że takim typem jest na pewno Capdeville. Kurs w granicach 1,6. Po solidnych występach na hardzie. Prezentuje się super. Nie chodzi tu wcale o zwycięstwo nad lewusem Bundym, ale o bardzo realistycznie wyglądające zwycięstwa nadm Maximo Gonzalezem i Oscarem Hernandezem. Wprawdzie potem porażka z Monatesem i Machutem. Ale z pierwszym na Clayu nie wstyd przegrac, a w Bordeaux z Mahutem, który grał u siebie nie jest super ujmą. Tym bardziej, że Junqueira nie ma raczej nic do zaoferowania poza dwoma wątpliwej wartości zwycięstwami nad Recouderciem i Bozoljacem.
Unipet: Wygląda na niezłą peffkę. Wiadomo takie @1,6 jest dzisiaj bardzo groźne, bo zawsze mogą dorzucić coś z kwali RG a wszystkiego nie możemy opanować. A więc Junqueira dziś wygrywa.
BAW: Tak przy okazji … nie widział gdzieś ktoś Pinia ? Mam do niego sprawę.
Bet365: Piniu pojechał już podobno na RG szukać Pati.

Typ W8inG4DeatH’a:

Diego Junqueira (ARG)

Offline

 

#14 2009-05-20 19:43:20

El_Wariato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Spotkanie: J. Knowle / J. Melzer - F. Cermak/M. Mertinak
Typ: 0:2
Kurs: 3,90
Buk: BAH
Analiza:

Knowle i Melzer mieli sporo szczęścia w meczu z Petzschnerem i Lipskim. Jego limit już się wyczerpał. Panowie Cermak/Mertinak w rozgrywkach deblowych prezentują się solidnie, równo i powinni poradzić sobie z Austriakami. Dwa dni temu rozegrali dobre spotkanie z niezłą parą Cerretani/Vemic. W Madrycie zaliczyli ćwierćfinał a wcześniej półfinał turnieju w Estoril. W H2H 1-0 dla Cermaka i Mertinaka, mecz odbył się kilka dni temu we wspominanym już Madrycie na nawierzchni ceglastej. Wówczas nie dali większych szans Austriackiej parze, wygrali bardzo pewnie, bez straty seta 6:2 7:5. Od Czecha i Słowaka mocno bije profesjonalizm i duża solidność - nie notują głupich porażek, wpadek. Zawsze grają na 100%, widać duże zaangażowanie. Jeśli przegrywają to raczej z bardzo dobrymi deblistami. Na mecz wyjdą ze świadomością, że parę dni wcześniej udało im się pokonać Austriaków - co tylko doda im pewności siebie i wiary we własne możliwości. Poza tym dzięki wcześniej wspomnianemu spotkaniu doskonale znają słabe punkty Knowle i Melzera, wiedzą w jaki sposób grać by nie pozostawić im większych szans. Nie widzę tu innej możliwości jak łatwa wygrana doświadczonego Czecha i Słowaka.

Offline

 

#15 2009-05-21 12:17:38

Santos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 25
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Spotkanie:Youzny - Melzer
Typ:Youzny nie wygra seta
Kurs:3,48
Buk:bwin
Analiza: Moim zdaniem chyba najciekawszy pojedynek na jutro to spotkanie Austriaka z Rosjaninem. Obaj zawodnicy są w tym sezonie w dobrej dyspozycji. Ciężko tu wskazać faworyta. W moim przekonaniu tym faworytem jest jednak tenisista gospodarzy, czyl Melzer. Youzny ma za sobą już finał w tym turnieju. W drodze do 1/8 turnieju w Katzbuhl Rosjanin pokonał Travera i innego z zawodników gospodarzy- Koubka. Obu przeciwników po 2-0. Melzer również ogrywał swoich rywali po 2-0. Najpierw F. Gila 6-3 i 6-0 a potem Calleriego 4-6 i 5-7. To napewno będzie zacięte spotkanie. Melzer i Youzny grali ze sobą 4 razy ich bilans to 2-2. Na te 4 pojedynki 3 zakończyły sie jednostronnymi zdobyczami. Czyli jeżeli któryś wygrywał to nie tracił seta. 2 razy wygrywał tak Melzer. W jednym pojedynku pokonał Rosjanina 3-0 na kortach Rolanda Garrosa a przypomnijmy, że właśni rozpoczyna się ten turniej. Myślę, że tem wynik jest jak najbardziej możliwy dlatego stawiam na zwycięstwo Melzera i Rosjaninowi nie uda się ugrać nawet seta.

Offline

 

#16 2009-05-21 12:30:44

Havi

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Data i godzina: 21.05.2009 12:00
Spotkanie: Youzhny - Melzer
Typ: DW 2:1
Kurs: 4.5
Buk: bet365

W tym pojedynku stawiam na wygrana Mikhalia Youzhnego 2:1 a to dlatego iz pokazal sie z dobrej strony w ostatnim turnieju w Monachium gdzie doszedl do finalu.W pierwszych w dwoch meczach ogral latwo po 2:0 Koubka i Gimeno Travera Daniela jednak tym razem trafil na groznego Austriaka i napewno troche sie znim po meczy wiec Melzer powinien mu urwac seta.W pojedynkach miedzy tymi tenistami jest 2:2 co pokazuje ze obaj graja rowno i ciezko tu wzkazac faworyta
Glownie za Youzhnym przekonuje mnie fakt iz z turnieju na turniej gra coraz lepiej a Melzer prezentuje sie nieco gorzej.Coraz lepsza forma Mikhaila powinna zaprocentowac w dzisiejszym meczu i to on powinien wyjsc na prowadzenie 3:2 w h2h a tym samym awansowac do nastepnej rundy

Offline

 

#17 2009-05-21 12:36:09

JuanPablo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 25
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Spotkanie: ATP - Kitzbuhel (AUT) - Claycourt, Świat
Koellerer, Daniel vs Benneteau, Julien
Typ:2
Kurs:2,50
Buk:bwin
Analiza:
Julien Benneteau zajmuje wysokie 45 miejsce w światowym rankingu z dorobkiem 1235 punktów. Jego rywal Daniel Koeller jest dopiero 81 z 886 punktami. Mimo, że Julien prezentował słabą formę w ostatnich turniejach docierając kolejno do R64, R16, R64, R64, a jego rywal R32, R32, wygrywając ostatni turniej w Rzymie (mało prestiżowy), i będać niepokonanym od 7 spotkań stawiam na Juliena. Dlaczego ? W pierwszej rundzie gładko poradził sobie z 55 w rankingu Sela Dudi, drugie spotkanie może nie gładko 2:1, ale widać, że forma wróciła.

Offline

 

#18 2009-05-21 12:45:10

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Turniej w Kitzbuhel powinien należeć do Austriaków. Dziś więc 2 typy na reprezentantów gospodarzy.

Koellerer - Benneteau 1 1,5

Danielowi zmarła niedawno mama... Miał małą przerwę w rozgrywkach, ale widać, że ten najsmutniejszy moment w życiu każdego człowieka wpłynął na niego mobilizująco i osiąga naprawdę przyzwoite wyniki, a każde swoje zwycięstwo ofiaruje właśnie w hołdzie mamie. Benek bez formy, wczoraj bardzo długi mecz. Nie mam wątpliwości - wygrana Koellerera.
Dodatkowo:

Melzer - Jużny 1 1,8

Offline

 

#19 2009-05-22 12:07:24

Maniakalny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 28
Punktów :   

Re: ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Spotkanie: Julien Benneteau - Oscar Hernandez
Data i godzina: 22.05.09 godz. 15:00
Typ: 1:2
Kurs: 4,25
Bukmacher: Centrebet
Analiza:
Dziś o godzinie 15:00 w Kitzbühel odbędzie się półfinałowy pojedynek pomiędzy Julenem Benneteau, a Oscarem Hernandezem. Ten pierwszy jest 45 w rankingu ATP, zaś Oscar jest 64. Francuz w turnieju radzi sobie dobrze, lecz w drugim meczu z Massu nie było łatwo gdzie wygrał 2:1 (6:1 6:7 7:6), w pierwszym pojedynku pokonał Dudi Sele 2:0 (7:5 6:1), a w ostatnim Daniela Koellerera 2:1 (6:2 6:7 6:0). Hiszpan jak na razie jest rewelacją tego turnieju gdzie pokonał takich graczy jak: Fabrice Santoro 2:0 (6:2 6:3), Andreasa Becka 2:0 (7:5 6:4) i Juan Ignacio Chela 2:0 (6:4 6:4). Sądzę, że dziś Hernandez również pokona swojego przeciwnika, lecz nie przyjdzie mu to tak łatwo jak wcześniej i wygra w stosunku 2:1.

Offline

 
  • Index
  •  » Tenis
  •  » ATP Tour - Kitzbuhel, ARAG ATP WTC 17-24.V

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.16jdshpiorun.pun.pl www.najlepszemotylki.pun.pl www.aekatowice.pun.pl www.rometrouterws50.pun.pl www.konriom.pun.pl