Typerium.pun.pl

Zapraszamy do udziału przedsięwzięciu którego zadaniem jest pokonanie bukmachera .


  • Index
  •  » Tenis
  •  » WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

#1 2009-05-19 21:26:14

L@$T

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 31
Punktów :   

WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Warsaw Open

Warsaw, Poland
May 18-23, 2009
Premier
Prize Money: $600,000
Draw: 32M/32Q/16D
Surface: Red Clay/Outdoors

Official Website:
www.warsawopen.com.pl

2007 Singles Final
(1) Justine Henin (BEL) d. Alona Bondarenko (UKR) 61 63

2007 Doubles Final
Dushevina/Perebiynis (RUS/UKR) d. (2) Likhovtseva/Vesnina (RUS/RUS) 75 36 102

Internationaux de Strasbourg

Strasbourg, France
May 18-23, 2009
International
Prize Money: $220,000
Draw: 32M/32Q/16D
Surface: Red Clay/Outdoors

Official Web Site:
www.internationaux-strasbourg.fr

2008 Singles Final
(6) Anabel Medina Garrigues (ESP) d. (5) Katarina Srebotnik (SLO) 46 76(4) 60

2008 Doubles Final
(2) Perebiynis/Yan (UKR/CHN) d. (1) Chan/Chuang (TPE/TPE) 64 67(3) 106

Offline

 

#2 2009-05-19 21:26:28

L@$T

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 31
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Czas na jakies sensowne posty w tym temacie, bo pierwszy dzień poszedł po mojej myśli.

Jutro słabe mecze, ale chodzi o pewy. Gramy zdecydowanie deble:

Yan/Zheng - Gallovits/Govortsova 1,3
Chinki tworza świetny duet. Widziałem obie już w tym turnieju w grze pojedynczej i nie moge doczekać się jutrzejszego spotkania. Yan gra oburęcznie z dwóch stron, ale przy siatce wyczynia cuda. Zheng dobra w każdym elemencie tenisowego rzemiosła. Po drugiej stronie groźna Govortsova i jej kula u nogi - Gallovits. Rumunka jest zdecydowanie najsłabszym ogniwem tego meczu i zatopi swój statek.

Mattek/Kops-Jones - Lefevre/Szatmari 1,25
Amerykanki stworzą tu groźną parę. Obie nieźle serwują, obie mają dobre returny. Szatmari jest przeciętna, obserwuję ją od 3 dni w kwalach. Lefevre nigdy nie widziałem, ale Amerykanki są dla mnie zdecydowanymi faworytkami.

Nic więcej godnego polecenia nie ma, ale szykujcie kasę na środe, bo już są pewy

Offline

 

#3 2009-05-19 21:49:18

Iker

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 42
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Dziś jak najbardziej udany dzień. Wszystko z tenisa siadło. W Warszawie dzisiaj jedna większa niespodzianka, Dokic uległa w 2 setach Olaru. Jelena pokazała się z możliwie najgorszej strony.. Błędy, zero zacięcia.. Rumunka była już na wylocie w 1 rundzie, wyszła spod niemałych opałów i dzisiaj zasłużenie wygrała. Grała fajnie, jest ambitna, niezłe wymiany z głębi kortu. Zwyciężyła Hantuchova , choć 1 set na to nie wskazywał.. Popełniała sporo błędów, słabo serwowała.. Później zaczęła trafiać i konsekwentnie dążyła do wygranej.. Słabła z kolei Llagostera i tym samym do kolejnej rundy awansowała Danka ;-) Wygrała Ula Radwańska. Początek świetny, nie widać było żadnej presji, grała swoje i wygrywała kolejne gemy. Ukrainka zaczęła słabiutko. 2 set to zamiana ról. Koryttseva zaczęła wreszcie grać lepiej, a Ula chyba zbyt szybko się rozluźniła i nie dała rady odrobić strat. Na szczęście w 3 secie, po konsultacji z Agnieszką, znów Polka trafiała, dobrze returnowała, i zasłużenie wygrała. ;-) Zakopalova weszła po fajnym kursie, meczu nie widziałem, ale słyszałem, że Czink bardziej go przegrała, niż Klara wygrała.


Jill Craybas vs Anne Keothavong 2 @ 1,83



Powiem szczerze - będę mocno zdziwiony jeśli Anne jutro nie zwycięży. Brytyjka z Mattek zagrała naprawdę bardzo dobry mecz. Świetnie biega, nie boi się ryzykować i to daje jej sporą przewagę w jutrzejszym meczu. Craybas niedługo skończy 35 lat, ale wciąż nie zamierza rozstawać się z tenisem. Forma jednak daleka od optymalnej, i nie liczyłbym na jakiś cud jutro. Kurs duży i warto łapać. Zapowiada się jednostronny pojedynek.


Kateryna Bondarenko vs Galina Voskoboeva 1 @ 1,50



Jutro obie siostry powinny cieszyć się z awansu. Kateryna zmierzy się z Voskoboeva i jest faworytką. W 1 rundzie łatwo poradziła sobie z zawsze groźną Pironkova i jej gra wyglądała obiecująco. Przede wszystkim dało się zauważyć backhand. Mocny, płaski. A przede wszystkim celny. Dodatkowo dobre podanie i mecz wygrany. Galina wygrała dziś 2-0 z Mayr. Meczu nie widziałem. Wcześniejsze występy Voskoboevej nie napawały optymizmem i wątpie aby po 1 wygranym meczu nagle złapała formę. 2 lata temu grała w Warszawie bardzo dobrze, jednak dziś jest w słabszej dyspozycji i na powtórzenie wyniku szans raczej nie ma. Kasia jutro da radę. ;-)

Offline

 

#4 2009-05-19 21:49:28

Iker

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 42
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Klara Zakopalova vs Jie Zheng 0:2 @ 1,73



Zheng w świetnej dyspozycji i już teraz stawiam, że wygra ten turniej. Świetnie biega, returnuje a przede wszystkim gra inteligentnie. Od dłuższego już czasu Chinka jest w wysokiej formie. Klara dziś wygrała 2-1, ale ponoć nie zachwyciła. Czeszka jest solidna, ale na Jie to nie wystarczy. Govortsova nie dała rady, ugrała seta a rozegrała naprawdę dobre spotkanie. Pokonać w tej formie Chinkę w Warszawie może jedynie Alona Bondarenko oraz Szarapowa(ta z 1 seta z Garbin). Nie widzę innej opcji aniżeli dwu-setowe zwycięstwo Jie.

Daniela Hantuchova vs Urszula Radwanska 2 @ 3,50



Ula nie jest bez szans, i po takim kursie warto zagrać. Daniela dziś nie zachwyciła, pudłowała. Polka już nie raz udowodniała, że potrafi grać z najlepszymi. Myślę, że dzisiejsze zwycięstwo doda jej wiary. Aga na pewno coś doradzi, bo z Hantuchova wygrywała. Jeśli Ula nie ulegnie jutro emocjom i będzie cierpliwa to ma szansę.


Diego Junqueira vs Daniel Koellerer 2 @ 1,75



Koellerer ostatnio w dobrej formie, wygrany Czel w Rzymie(bez straty seta) i w Kitzbuhel w 1 rundzie wygrana z Bellucim 2-0. Daniel to byk ;-) Mocne podanie, płaski forehand. Junquiera bez rewelacji, solidny grajek. Myślę, że dobra forma + publika powinny wystarczyć na win.


W Strasbourg wygra Kutuzova. Coin także powinna pokonać Morite. Do tego dochodzą kwale do RG Żyła złota. Trzeba tylko siąść na dłuższą chwilę i porozkminiać. Jutro znów powinno być ea$$$$y. ;-)

Offline

 

#5 2009-05-19 22:08:13

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Varvara Lepchenko (UZB) vs Pauline Parpentier (FRA)

19 maja 2009 roku - Zebranie buków ciąg dalszy:

Unipet: Jeszcze przydałoby się coś z WTA…
BAW: Tu już zrobiłem ustawkę jakby kogoś interesowało. Jest to oczywiście Parpentier, która ostatnio wydaje się całkowicie bez formy. Natomiast Lepchenko ma niedawne skalpy takich zawodniczek jak: Schnyder, Rybarikova, czy Voskobayeva. Nie mogłem rzecz oczywista przejść koło tego meczy obojętnie.
Expekt: Ok. Kończymy. Nie ma czasu. Trzeba iść skontrolować, czy nie ma jakiegoś oblegacza prawie wszystkich kuponów w kwalach na RG.
Unipet: Ustalone Paulinka win. Koniec zabrania.

Typ W8inG4DeatH’a:

Pauline Parpentier (FRA)

Offline

 

#6 2009-05-20 12:10:25

JuanPablo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 25
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Spotkanie: Alona Bondarenko (UKR) - Marta Domachowska (POL)
Typ: Marta Domachowska (POL)
Kurs: 3.93
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Druga runda Warsaw Open i bardzo ciekawie z punktu widzenia polskiego kibica zapowiadający się mecz pomiędzy Martą Domachowską (92 w rankingu WTA) z Alona Bondarenko (39). Faworytką spotkania jest Ukrainka jednak kurs na nią jest chyba sporo zaniżony ponieważ, aż tak stu procentową faworytką nie jest. Wpływ na to ma na pewno zwycięstwo Alony w pierwszej rundzie z Katarzyną Piter (6:0, 6:0), jednak nie należy przeceniać tego zwycięstwa ponieważ Piter przegrałaby chyba z każdą zawodniczką biorącą udział w Warszawskim turnieju. Domachowska natomiast w pierwszej rundzie wygrała 6:2, 6:1 z Akgul Amanmuradova, która potwierdziła, że mączka nie jest jej ulubioną nawierzchnią i było widać jak męczy się na korcie w spotkaniu z Martą.
W dzisiejszym spotkaniu typuję zwycięstwo Domachowskiej. Alona Bondarenko ostatnio grała z powodzeniem w turnieju Madryckim gdzie dopiero w ćwierćfinale przegrała z późniejszą zwyciężczynią Dinarą Safiną. Wcześniej eliminując Svetlanę Kuznetsovą i Annę Chakvetadzę. Zobaczymy jak Alona potraktuje turniej w Warszawie ponieważ już w niedzielę rozpoczyna się Roland Garros i kto wie czy niektóre zawodniczki nie będą się oszczędzały na ten turniej. Marta natomiast od dłuższego czasu przygotowywała się do turnieju Warszawskiego i jak sama zapowiada chce tutaj dojść jak najdalej. Warto dodać, że jeżeli dzisiaj Polka pokona Ukrainkę to w ćwierćfinale może zagrać z Marią Szarapową na co liczą chyba wszyscy kibice tenisa w Polsce.
Faworytką jak już wspomniałem jest Alona Bondarenko ale nie jest to zawodniczka nie do pokonania pokazało to nie tak dawno Agnieszka Radwańska w Rzymie kiedy to bezapelacyjnie wygrała 6:1, 6:0. Domachowskiej przy dopingu polskich kibiców na pewno będzie grało się lepiej i liczę, że podobnie jak w meczu z Amanmuradova wszystko Marcie będzie wychodzić i powtórzy wyczyn Radwańskiej z Rzymu czyli pokona Alonę Bondarenko.

Offline

 

#7 2009-05-20 12:13:48

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Ciśnienie dziś skakało, jak oglądałem wyczyny Radwańskiej i Koryttsevej. 1 set, to fatalna gra z obu stron i to bardziej Ukrainka przegrała pierwszą odsłonę, aniżeli Polka wygrała. W drugim Mariya wzięła się do roboty, rozegrała świetną partię, zmiażdżyła Urszulę. W decydującym secie to Koryttseva była na fali i dobrą passę kontynuowała, wygrywając już 2-0. I od tego momentu złapała ogromną dolinę, psuła na potęgę i zrobiło się 5-2 dla polskiej tenisistki. Ukrainkę stać było tylko na ugranie jednego gema, 5-3 i mimo wszystko Koryttseva miała szansę, aby pójść za ciosem, ale czegoś zabrakło. Szkoda, bo ten mecz był do wygrania bez dwóch zdań.

Dziś mało patriotycznie, dlatego jutro zmieniam podejście 8-)

Alona Bondarenko - Marta Domachowska
Typ: handicap (+1,5) 1.85

Za Polką jak na razie nie najlepszy rok. Na ogół jej występy kończyły się na pierwszej rundzie, ale pod koniec kwietnia coś ruszyło. Domachowska zaliczyła ćwierćfinał w marokańskim Fes, wygrywając z Vinci i Cornet, lecz nie sprostała Makarovej. Brakuje regularności, dobrych spotkań, które dodałyby pewności polskiej tenisistce. W Warszawie czuje się dobrze i dla niej będzie to ostatni sprawdzian przed French Open. Szczerze mówiąc to i Bondarenko nie ma za sobą jakiś wybitnych występów, choć biorąc pod uwagę cały sezon, to wyglądało to lepiej niż w przypadku Domachowskiej. Na kortach ziemnych przyzwoita postawa, ćwierćfinały w Ponte Vedra Beach i Madrycie, a pokonała m.in. Kuznetsovą, a to już coś. Ukrainka wczoraj nie dała żadnych szans Kasi Piter, wygrywając 6-0, 6-0. Polka zaprezentowała się z równie dobrej strony (triumf nad Amanmuradova, straciła tylko trzy gemy) i moim zdaniem będzie w stanie powalczyć z Aloną o dobry wynik. Grając u siebie może zdziałać naprawdę dużo, a zdobycie co najmniej seta jest jak najbardziej możliwe.

Offline

 

#8 2009-05-20 12:32:43

Stokal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 41
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Jill Craybas vs Anne Keothavong 2 1,85


Bardzo dobre kursiwo na Anne ktora w swoim pierwszym meczu w Warszawie pokazala sie z bardzo dobrej strony poknujac Mattek w dwoch setach.Glownymi atutami brytyjki jest bardzo mocny solidny serwis ktorym postraszyla Mattek,ktora przeciez slynie ze znakomitego returnu.Dobrze rowniez funkcjonuje BH I FH Anny,do tego znakomicie porusza sie po korcie dobrze gra z glebi,jednym slabszym punktem jest gra przy siatce.Craybs swoje lata juz ma,kondycja juz nie ta i forma sprzed kilku lat rowniez daleka od idealnej w pierwszej rundzie ciezka trzysetowa przeprawa z Gallovits,poprzednie turnieje rowniez bardzo slabe, z pieciu spotkan rozegranych na ziemi w tym sezonie Jill wygrala zaledwie jedno dlatego nie widze tu innej mozliwosci niz pewne zwyciestwo Anne.

Ponadto......

Kateryna Bondarenko(1,5) obdywie siostry Bondarenko powinny sie cieszyc z awansu,Kateryna w Warszawie czuje sie bardzo dobrze,dosc dobrze posluguje sie polskim jesli chodzi o argumenty sportowe to znakomity BH,w pierwszej rundzie pokonana grozna Pironkova,Voskoboeva wygrala dzis z Mayr 2-0 jednak rywalka bardziej ten mecz przegrala niz Galina go wygrala.

Jie Zheng(1,25 lub 2-0) Zheng jest jedna z faworytek do koncowego triumfu,znakomicie porusza sie po korcie,dobry return do tego zabojczy BH,Klara dzis wygrala po trzysetowym pojedynku w ktorym wypadla dosc przecietnie na bedaca w formie Zheng to nie wystarczy.
Jans K./Rosolska A.(1,5) atutem bez watpienia bedzie warszawka publicznosc,polki zapowiadaja tutaj walke nawet o zwyciestwo,ostatnie turnieje w troszke gorszym wydaniu jednak w Warszawie powinno byc lepiej,Voskoboeva bardziej powinna sie skupic na meczu z Bondareno,Korytsseva dzis opadla z Ula,dlatego po takim kursie warto zaatawkoac na polska pare.

Offline

 

#9 2009-05-20 12:34:18

AjaxFan86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Nic dodac nic ując Stokal. Zgadzam się z każdym Twoim typem. Oli dziś napiszę relację około 1 w nocy, potwierdzi równiez zapewne że każde z tych spotkań jest jak najbardziej do gry. Dodam tylko jeden typ.

Julia Georges - Iona-Raluca Olaru 1 @ 1.65

Olaru bardzo solidna zawodniczka, niezła technicznie, słaba taktycznie, ale bardzo waleczna. Niestety, na Niemkę na pewno to nie wystarczy. Bo Georges oprócz tego że jest utalentowana i równie waleczna, to posiada świetny serwis, potężny fh, zagrywa masę kończących piłek, w przeciwieństwie do Olaru, która bazuje na regularnym przebijaniu i braku jakichkolwiek kończących uderzeń. Śliczna Julia powinna ją odprawic z kwitkiem raz dwa.

Offline

 

#10 2009-05-20 19:39:33

El_Wariato

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Jill Craybas vs Anne Keothavong 0-2 3,00 Bet365


Bardzo dobre kursiwo na Anne ktora w swoim pierwszym meczu w Warszawie pokazala sie z bardzo dobrej strony poknujac Mattek w dwoch setach.Glownymi atutami brytyjki jest bardzo mocny solidny serwis ktorym postraszyla Mattek,ktora przeciez slynie ze znakomitego returnu.Dobrze rowniez funkcjonuje BH I FH Anny,do tego znakomicie porusza sie po korcie dobrze gra z glebi,jednym slabszym punktem jest gra przy siatce.Craybs swoje lata juz ma,kondycja juz nie ta i forma sprzed kilku lat rowniez daleka od idealnej w pierwszej rundzie ciezka trzysetowa przeprawa z Gallovits,poprzednie turnieje rowniez bardzo slabe, z pieciu spotkan rozegranych na ziemi w tym sezonie Jill wygrala zaledwie jedno dlatego nie widze tu innej mozliwosci niz pewne zwyciestwo Anne.

Offline

 

#11 2009-05-21 12:06:51

M.

Moderator

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 126
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

M.Sharapova - A.Bondarenko
Typ : 2
Kurs : 2,72
Buk : bwin

Spotkanie cwiercfinalowe Warsaw Open.Zmierza sie 126 w rankingu Sharapova z
39 Bondarenko.Wedlug mnie bukmacherzy faworyzuja tutaj Sharapova chyba jedynie
za nazwisko i stare osiagniecia.A jak wiadomo w tenisie liczy sie aktualna forma
ktorej za bardzo teraz u Sharapover nie ma.Dla mnie faworytem tego spotkania jest
lepsza z siostr Bondarenko ktora to rozjechala nasza Kasie Piter 6-0,6-0 (nasza zawodniczka
schodzila ze lzami w oczach) i rozprawila sie z druga nasza zawodniczka mianowicie
Marta Domachowska 6-3,6-1.Sharapova natomiast zagrala trzysetowe spotkanie z Tatiana Garbin
i rozprawila sie 6-4,6-1 z Daria Kustova.Prawdziwy sprawdzian formy czeka ja dopiero teraz
moze Bondarenko to nie jest jakas fenomenalna zawodniczka ale mysle ze Sharapova moze miec spore klopoty
z pokonaniem Bondarenko.Napewno czeka ns zaciete spotkanie w ktorym mysle lepsza okaze sie Ukrainka.
Wydaje mi sie ze kurs do jutra sporo moze spasc.

Offline

 

#12 2009-05-21 12:16:04

Santos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 25
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Maria z pewnością nie odpuści, każdy turniejowy pojedynek jest teraz dla niej na wagę złota. Za wejście w rytm meczowy zapłaciłaby pewnie więcej, niż wynosi nagroda na French Open Z zawodniczką takiej klasy jak Alona, w dobrej formie, mogą się jednak uwydatnić pewne braki kondycyjne i Ukrainka jest na tyle doświadczona, aby z takiej ewentualności skorzystać.

Offline

 

#13 2009-05-21 12:34:41

JossE

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 5
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Spotkanie: Ioana Olaru - Anne Keothavong
Typ: Anne Keothavong wygra 2-1 w setach
Kurs: 4.00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Już dziś o godzinie 12.00 dojdzie do kolejnego spotkania na turnieju Warsaw Open. 20 letnia Rumunka Ioana Olaru podejmie 26 letnią brytyjkę Anne Keothavong. Kursy na ten mecz są identyczne. równiutko po 1.83 na każdą z nich. Czyli szykuje się na bardzo wyrównany mecz. Szkoda, że z turniejem pożegnały się już Polki ale z taką grą jaką prezentowała Ula Radwańska czy Marta Domachowska to ciężko było przejść dalej. W rankingu WTA Anne zajmuje 56 miejsce. Natomiast Rumunka swietnie prezentowała się przede wszystkim w rozgrywkach juniorskich. W warszawskim turnieju Ioana pokonała już dosyć niespodziewanie Jelenę Dokic 6:4, 6:3. Pozniej pokonała Julię Georges w stosunku 7:6, 6:3. Natomiast brytyjka wygrała z Bethanie Mattek 6:2, 7:6. w kolejnej rundzie nie bez trudu, po sporej walce pokonała Jili Craybas w 3 setach 3:6, 6:3, 6:1. Dzisiejsze spotkanie to ćwierćfinał tego turnieju. Mecz na żywo będzie transmitowany w stacji Polsat Sport. Typuję tutaj zwycięstwo bardziej doświadczonej Brytyjki. Z tym, że po spotkaniu 3 setowym. Moim zdaniem Rumunka wygra 1 seta. Pozniej jednak Anne poprawi swoją grę i po ciężkiej walce wygra cały mecz 2-1 w setach. Stąd tez mój typ taki a nie inny. Pozdrawiam

Offline

 

#14 2009-05-21 12:39:14

JuanPablo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-20
Posty: 25
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Widze koledzy tutaj mieli złudzenia co do Domachowskiej, ja postawiłem ze Bondarenko wygra 2-0 i tak sie tez stało. To zupełnie inny poziom tenisa. Ale to był latwy typ...

Za to na jutro mam duzo cięzszy orzech do zgryzienia i mecz jest duzo mniej oczywisty.

21 Maj 11:00
Sharapova - Bondarenko 2 2,62

Nie widze sensu sie tu za duzo rozpisywac bo nie z ilosci tekstu ale ze skutecznosci mojego wskazania mnie rozliczycie. Nie jest to typowy pewniak, ale za to mecz warty zagrania przy takim kursie. Gdyby bylo ponizej 2,00 na Bondarenko to przestałoby sie opłacać, ale 2,62 to juz cos. W statach sprawdziłem ze panie grały ze soba dwa razy i dwukrotnie wygrywła Sharapova, ale za każdym razem traciła seta. To spotkanie bedzie zapewne rowniez wyrównane ale widziałem jak Bondarenko grała w poprzednim turnieju i powiem ze ostatnia forma mnie przekonuje. Sharapova po tak długiej przerwie nie powinna sprostać Ukraince.

Offline

 

#15 2009-05-21 12:40:31

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Noo wczoraj w Warszawie nie było już tak kolorowo jak w poprzednich dniach.. Nieoczekiwane wyniki. Słabiutki dzień Polek. Domachowska standardowo.. Radwańska także bezsilna, widać było dziś braki. Mnie osobiście bardzo zawiódł debel Jans/Rosolska :-| Początek zgodnie z planem, 4-2 a później masakra.. Voskoboeva dobrze serwowała, a nasze za dużo błędów. Szarapowa zgodnie z planem, tylko 2 oddane gemy. Zheng :roll: przeszła jakąś metamorfozę in minus, przeciwieństwo siebie z meczu przeciwko Govortsovej. Słabiutki serwis, drętwo i bez polotu.. Chyba jednak oszczędza się przed French Open - tam może nawojować. W 2 secie podgoniła, ale później znów fatalnie. A Klara regularna i wystarczyło. Wtopiła Katarzyna, ale meczu nie widziałem(podobno Galina w dobrej formie ;-) ) Wygrała Keothavong. 1 set przespała trochę, ale później już Jill słabła i 3 set bez historii. Wtopiła także Errani. Młoda Rumunka mocno zaskoczyła, gra naprawdę ciekawie, kombinacyjnie. Do tego ma kończące uderzenie. W przyszłości powinno być o Niej głośno. Olaru znów się prześlizgnęła. Goerges przegrała na własne życzenie, w 2 secie Rumunka nie istniała i z taką grą jutro nie ma co marzyć o dobrym rezultacie.

Offline

 

#16 2009-05-21 12:40:37

Thor

Administrator

Zarejestrowany: 2009-05-17
Posty: 189
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Ioana Olaru vs Anne Keothavong 2 @ 2,20




Jestem mocno zaskoczony kursem, ale jak dają to bierzemy ;-) Ioana w Warszawie pozytywny występ. Czyha na błedy rywalek, ale w obronie się gubi. Brytyjka z kolei lubi atakować i prowadzić wymiany, Rumunka wydaje się być idealną przeciwniczką. Anne pare razy skończy, Olaru poczuje się bezradna i zacznie psuć. Najpewniejsza propozycja na jutro.



Do Keothavong dodałbym Rezai @ 1,35. Gra u siebie naprawdę fajnie i nie powinna mieć z problemów z anemiczną Niculescu..

Z Kwali do RG widziałbym wstępnie: Daniel + Fognini + Giraldo (Wszyscy ostatnio w dobrej formie, ograni na clayu, rywale przeciętni i nie powinno być problemów). Babeczki: Hercog(pokazała się w tym sezonie, ciekawa zawodniczka, rywalka słaba). Duque Marino także powinna się cieszyć z awansu, w tym roku dobre wyniki na mączce, rywalka mało znana. No i może Larcherde Brito u siebie powinna się postarać awansować do głównego, Fedak tkwi w tej grupie tenisistek, które pewnego progu już nigdy nie przejdą.

Offline

 

#17 2009-05-22 12:08:06

Maniakalny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 28
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Bondarenko v Keothavong
typ: 2-0
kurs: 1,75

Jeśli wszystko będzie się rozstrzygało tylko i wyłącznie w sportowych aspektach to Alona powinna wygrać cały ten turniej. Brytyjka dzisiaj patrząc na wynik efektownie wygrała z Rumunką Olaru, jednak jak ktoś przyglądał się temu meczowi, to zauważył, że Rumunka nie była w stanie zagrozić swojej rywalce. W tym jak i w poprzednich swoich meczach Olaru przebijała cierpliwie piłkę i czekała na błędy przecieniczki, wystarczyła taka taktyka do dzisiaj, Keothavong grała pewnie, nie popełniała tylu błędów, Olaru musiała próbować bardziej ofensywnej gry i tutaj wyszło czarno na białym, kończącego uderzenia ona nie posiada, posypały się jej błędy i dobre uderzenia rywalki dały w konsekwencji szybką wygraną Annie. Alona natomiast po treningu z Piter, potem mecz z Domachowską i spokojna wygrana, dziś nie dała szans Marii Sharapovej. Ukrainka pokazała kawał dobrego tenisa, potrafiła skutecznie odpowiadać na potężne uderzenia Rosjanki jeszcze lepiej uplasowanymi piłkami, dużo kątowej gry, kończących zagrać, podejścia Marii to siatki kończyły się skutecznym minięciem Bondarenko. Grała pewnie od początku do końca, zasłużenie wygrywając. W dotychczasowych meczach Ukrainka nie miała problemów z przeciwniczkami i jak narazie idzie przez turniej jak burza. Jutro powinna wygrać z Brytyjką w dwóch setach.

Offline

 

#18 2009-05-22 12:37:10

Stokal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 41
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Takie coś:

22.05.2009 godzina 12.00
WTA - Warsaw Open - Alexandra Dulgheru - Daniela Hantuchova 1 4,00

Ja nawet zagrałem tak:
Alexandra Dulgheru - Wygra 2-1 @ 7.00

Czemu tak ? Oto powody w skrócie:
- wysoki kurs
- Hantuchova nie lubi kortów ziemnych, lub raczej po prostu gorzej gra na nich niż na kortach twardych lub trawiastych
- Dugheru wszystkie 3 poprzednie mecze wygrała w dwóch setach, a hantuchova grał 2 razy trzysetowe mecze w tym jeden dziś, biorac pod uwage ze mecze sa w odtepaach jednodniowych, wyraxne wskazania na Dulgheru
- Hantuchova otwarcie mówi ze ten turniej traktuje jako solidny trenig/test przed Roland gaross
- Słowaczka jak dobrze wiemy ma skłonnośc do przechodzenia obok meczu, zwłaszcza kiedy nie ma mobilizacji a trudno o takową w meczu z zawodniczką spoza pierwszej dwusetki rankingu

Jedyny plus jaki widze na stronę Danieli to by była zadziwiajaco wysoka forma ostatnich tygodni gdzie przegrywała tylko z wielkimi faworytkami typu Safina, Kuznetsova. Ogólnie widze tu trz sety, pierwszy wygrany przez Hantuchovą 6-3 lub 6-4, drugi wtopiony do dwóch lub do jednego, a nastepny przegrany minimalnie jakos 6-3 lub 6-4. To oczywiscie czyste spekulacje ale zobaczymy jutro

Offline

 

#19 2009-05-23 11:10:55

L@$T

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 31
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

No i w finale Warsaw Open mamy Rumunkę Dulgheru i Alone Bonadarenko. Obecność tej pierwszej jest sporą niespodzianką, zawodniczka znajdujse się w trzeciej setce w rankingu, dziś nie była zdecydowanie faworytką pojedynku ale zdołała wygrać. Co ważne jej wygraną nie zawdzięczamy jakiemuś odpuszczeniu przez Hantuchową. Rumunka grała dzisiaj bardzo dobrze, dużo błędów Słowaczki to konsekwencja frustracji, kiedy w długich wymianach mniej doświadczona przeciwniczka nie popełniała błędów. Mało tego Rumunka dużo piłek kończyła dobrym zagraniem. Pokazała się z dobrej strony i zasłużenie wygrała. W drugim meczu tak jak się spodziewano pewnie wygrała Bondarenko. Oczywiście nie ma co stawiać na Ukrainkę w finale, bo pewnie kurs będzie dość mały. Ja zastanawiam się nad jakimś overem, w zależności od oferty buka. Mam nadzieję, że Rumunka nie zadowoli się samą obecnością w finale, ale powalczy z Aloną i over siądzie.

Offline

 

#20 2009-05-23 11:37:43

Bools

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-18
Posty: 33
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Spotkanie: Alona Bondarenko - Alexandra Dulgheru
Typ: 2
Kurs: 5,10
Bukmacher:bwin

Analiza: Finałowy mecz turnieju w Warszawie zapowiada się bardzo ciekawie. Wszyscy bukmacherzy typują zdecydowane zwycięstwo Bondarenko - ja postąpię inaczej gdyż widziałem na żywo obydwa mecze Bondarenko i Dulgheru po których nie mogę jednoznacznie stwierdzić, że Bonadarenko jest lepszą tenisistką. Wczorajszy mecz z Brytyjką Keothavong nie utwierdził mnie w przekonaniu że Bondarenko z całą pewnością wygra ten turniej. Zupełnie inne wrażenia mam po meczu Dulgheru z Hantuchovą gdzie Rumunka zaskoczyła mnie świeżością i pomysłowością w grze a dzięki pomocy Hantuchovej, która użyczyła swej przeciwniczce kilka punktów przy nie wymuszonych błędach, wygrana przyszła łatwiej niż się tego spodziewałem. Na korzyść Dulgheru przemawiać może fakt, że dla Bondarenko jest to bodajże 21 mecz w tym sezonie a Dulgheru dopiero zaczyna i awansowała do finału z eliminacji co świadczy o tym, że ma ona talent i dąży do celu który przy odrobinie szczęścia może w dniu dzisiejszym zostać zdobyty.

Offline

 

#21 2009-05-23 11:40:29

AjaxFan86

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-19
Posty: 30
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Spotkanie: Bondarenko, Alona - Dulgheru, A DW
Typ: 2-1
Kurs: 3.75
Buk: bet365
Analiza:
Finał warszawskiego turnieju WTA zapowiada sie arcyciekawie. Prezentująca bardzo dobrą formę Ukrainka Alona Bondarenko nie straciła w Warszawie ani jednego seta. Jak burza przechodziła przez kolejne rundy i dotarła do finału. Jest zdecydowaną faworytką w konfrontacji z mało znaną Alexandrą Dulgheru. Rumunka niespodziewanie doszła do fianłu pokonując po drodze m.in. Hantuchovą i Errani - zawodniczki które nie powinny mieć problemu z jej ograniem. Dla tej 19-latki jest to życiowy sukces ale nieczesto zdarza się aby pierwszy znaczący finał zawodniczka wygrywała zwłaszcza z tak dobrze spisującą się i utytułowaną rywalką. Myślę jednak, ze będzie to bardzo ciekawy finał i ujrzymy 3 sety. Bondarenko wygra dzięki większemu doświadczeniu ale Dulgheru na pewno będzie chciała pokazac, ze w tej chwili jest w stanie walczyć z każdą zawodniczką pierwszej 100 i ugra 1 seta w finale.

Offline

 

#22 2009-05-23 16:41:43

Maniakalny

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 28
Punktów :   

Re: WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Alona Bondarenko (Ukraina, 8) - Alexandra Dulgheru (Rumunia, Q)
6:7 (3-7), 6:3, 0:6

no to mamy sensację.

Offline

 
  • Index
  •  » Tenis
  •  » WTA Tour - Warszawa, Strasburg 17-24.V Warsaw Open

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mroczni.pun.pl www.euh-ez1z.pun.pl www.gronckyrecords.pun.pl www.xenoxmt2.pun.pl www.the-dreamers.pun.pl